reklamı kapat

CoinAll Borsası Lambda’yı Listeledi ve 1,6 Milyon Token Dağıtıyor

Kripto para borsası CoinAll, Lambda'yı (LAMB) platformuna ekledi ve bir hafta boyunca toplam 1,6 milyon token dağıtacak.
19:00
28 Mart 2019

Kripto para borsalarının faaliyetlerine tüm hızıyla devam ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Binance, Huobi ya da Okex gibi borsalar her geçen gün yeni bir gelişmeyi gündeme getiriyorken bir diğer borsa CoinAll’dan da kullanıcıların dikkatini çekebilecek bir hamle geldi. Lambda’yı (LAMB) platformuna ekleyen borsa bir hafta boyunca toplamda 1,6 milyon LAMB token’i kullanıcılarına dağıtacak.

Lambda Nedir?

Lambda’yı güvenilir, iyi korunan ve sürekli büyüyen bir merkezsiz depolama ağı şeklinde tanımlayabiliriz. Lambda projesi internetin merkezsizleştirilmesi sürecine katkıda bulunmayı ve yeni nesil internet için depolama altyapıları inşa etmeyi hedefliyor. CoinAll’da listelenen LAMB token’lar bu gelişmenin ardından kayda değer ölçüde ivme kazandı. Piyasanın genelindeki token’lar küçük oranlarda değer kazanırken LAMB son yirmi dört saati yaklaşık %6’lık bir artışla tamamlıyor.

Token Kazanma Fırsatı

Kripto para piyasasında zaman zaman buna benzer fırsatların ortaya çıktığını görüyoruz. Bunun gibi olanaklardan faydalanmak isteyen kullanıcılar borsanın belirttiği görevleri yerine getirerek dağıtılan token’lardan payına düşeni alabiliyor. LAMB token’lar 26 Mart’tan 2 Nisan’a kadar kullanıcılara dağıtılacak. Bu sayede CoinAll borsası da platformuna yeni kullanıcıları dahil etmeyi planlıyor.

Faaliyetlerine 2018 yılının ilk aylarında başlayan Lambda projesi, başlatıldığı andan itibaren piyasanın önde gelen isimlerinin desteğini kazanmayı başardı. Bitmain gibi bilindik şirketlerden yatırım aldığı ifade edilen Lambda’ya gelecek vadeden başarılı bir proje gözüyle bakılıyor. CoinAll borsasını ziyaret edip yönergelere uyarak haberimize konu olan fırsattan faydalanabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.