X

Cindicator Coin Nedir?

Cindicator, piyasa analizleri sunmak için yapay zeka, makine öğrenimi ve insan zekasını sentezleyen platformdur.
13:57
29 Temmuz 2020

Cindicator (CND), yeni ekonominin yüksek belirsizlik koşulları altında etkili kararlar almak için gereken sosyal ve teknolojik altyapıyı sağlamayı amaçlıyor. Geleneksel piyasalar ve kripto piyasalarında yatırımcı sermayesinin etkin yönetimini kolaylaştırmak amacıyla Hibrit Zeka altyapısı oluşturmak için finansal analistlerin ve makine öğrenme modellerinin bir sentezini sunuyor.

CND Coin Nedir?

Cindicator’ın ekosistemi, para birimi, hisse senedi ve kripto para birimi piyasalarında uzmanlığa sahip 50.000’den fazla finansal analistten oluşuyor. Platform aracılığıyla analistlere sorular soruluyor ve cevapları makine öğrenimi kullanılarak değerlendiriliyor. Yapay zeka (AI) daha sonra Cindicator kullanıcılarının çeşitli işlem araçlarıyla yararlanabilecekleri piyasa analizini formüle ediyor.

Şu anda, Cindicator platformu yalnızca piyasa eğilimleri ve tahminleri için kullanılıyor. Ancak projenin teknik incelemesinin ana hatlarında, bilimsel analitik, kurumsal ve ticari çözümler ve siyasi olay tahminleri için teorik uygulamalar da bulunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunların yanında yapılan açıklamalar göre aslında Cindicator’ın modeli iki ana bileşenden oluşuyor: İnsan analizi ve yapay zeka. Birlikte ele alındığında, Cindicator’ın yapay zekası, kullanıcılarına daha kesin olay tahminleri sağlamak için analistlerin tahminlerini işliyor. Özünde Hibrit Zekası, daha doğru piyasa analitiği sunmak için makine öğreniminin hesaplama gücü ile insanın entelektüel gücünü kullanıyor.

Aslında Cindicator’ın ekosistemi üç katlı bir yapı olarak değerlendirilebilir. Profesyonel analistler bu ekosistemin temelini oluşturuyor, yapay zeka bu temelin üstünde sağlam bir ürün oluşturuyor ve Cindicator token sahipleri nihai ürünü kullanarak bu çalışmadan yararlanıyor.

Tüm bunların yanında platformun açıklamaların göre, projenin analitik ürünleri yalnızca CND coin sahiplerine sunuluyor. Dolayısıyla platformda işlem yapabilmek ve avantajlardan faydalanabilmek için CBD coin sahibi olmak şart.

CND Coin

2015 yılında kurulan Cindicator platformunun kendi token’ı olan CND coin CoinMArketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0.0086 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca Cindicator bir ERC20 token’ıdır. Dolayısıyla bu da CND token’larının herhangi bir Ethereum cüzdanında saklanabileceği anlamına geliyor.

Bunların yanında piyasa hacmi bakımından 329. sırada yer alan CND token’ın tamamının dolaşımda olduğu görülüyor. Yani 2.000.000.005 CND’nin tamamı şu anda piyasada yer alıyor. CoinMarketCap verilerine göre CND token’ın 24 saatlik işlem hacmi 168.030 USD iken toplam piyasa hacminin 17.230.009 USD olduğu görülüyor.

CND Coin Yorum

Cindicator Coin, genel olarak bugüne kadar kripto para alanındaki en yenilikçi projelerden biri olarak değerlendiriliyor. Ayrıca 2015 yılında piyasaya sürülen ve o zamandan bu yana hizmet vermeye devam devam Cindicator Coin’den topluluk üyeleri faydalanıyor, aktif olarak piyasa analizleri ve işlem botları kullanıcılarla buluşuyor.

Öte yandan Cindicator token’ın bağlı olduğu platformun yenilikçi olması ve oldukça yeni olan Hibrit Zekayı kullanıyor olması da hem kullanıcılar hem de araştırmacılar açısından pozitif değerlendiriliyor.

Bunların yanı sıra kripto para yatırımı yaparken analizlere ve uzman analistlere ulaşmak her zaman sanıldığı gibi kolay olmuyor. Platformun bunu makine öğrenimi, hibrit zeka ve gerçek insan deneyimi ile birleştirilmesi ise projeyi değerli kılıyor.

CND Coin Nasıl Alınır?

2015 yılından beri yaklaşık 5 yıldır piyasada olan Cindicator platformunun yerel token’ı CND coin’i, dünyanın en büyük kripto para platformlarından olan Binance ile hızlıca ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar