X

Celsius CEO’su, Elon Musk’ın Kripto Turistinden Başka Bir Şey Olmadığına İnanıyor

Mashinsky; DeFi, Elon Musk ve kripto para piyasası genel trendi hakkında yorumlarda bulundu.
23:30
4 Haziran 2021

Celsius CEO’su Alex Mashinsky, 2021 Miami Bitcoin Konferansı’nda kripto para sektörü ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Mashinsky; DeFi, Elon Musk ve kripto para piyasası genel trendi hakkında yorumlarda bulundu.

Kripto Turisti

Başarılı CEO, Elon Musk hakkında “Elon kriptoda bir turist” ifadelerini kullandı. Musk’ın takipçi toplamak için kripto para piyasası ile ilgilendiğini dile getiren Mashinsky, Tesla CEO’su hakkında sert bir tavır sergiledi. Mashinsky, kripto para sektörünün Elon’la ya da Elon’suz gideceği yere varabileceğini belirtti.

Elon Musk, günün erken saatlerinde Bitcoin ve kırık kalp içeren tweet’ini attıktan sonra lider kripto para 3.000 dolara yakın değer kaybı yaşadı. Bunun yanı sıra Musk, Bitcoin’in çevre modelini eleştirmiş ve yatırımcılarını büyük endişeye sokmuştu. Elon Musk’ın piyasayı manipüle ettiğini savunan insanların sayısı günbegün artıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Celsius CEO’su konu hakkında şunları aktardı: “Elon tweet atmaya devam ediyor ve Bitcoin fiyatı olması gereken fiyatın altında kalıyor. Bu da tüm pleblere Bitcoin satın alma fırsatı doğuruyor.”

Celsius platformunda depolanan varlıkların değeri 17 milyar doları aşmasının yanı sıra BTC varlıklarında da şirket yeni bir zirveye ulaştı. Ayrıca şirket yakın zamanda 800.000 kullanıcıyı gördü. Mashinsky şirketi hakkında şunları bildirdi: “Celsius bir HODLER topluluğudur.”

DeFi’nin Geleceği

DeFi gündemi sallamaya devam ediyor. Celsius’un alandaki rekabeti sorulduğunda Mashinsky, BlockFi ve diğer firmalara göre rekabet avantajının beş getiri kaynağına sahip tek şirket olmaktan kaynaklandığını aktardı. Medyaya yansıyan son haberlere göre şirketin yeşil enerjiyle desteklenen madencilik alanında 200 milyon dolarlık bir yatırımı bulunuyor.

Kurumlar sahaya dahil olmaya devam ederken bireysel yatırımcıların ilgisi DeFi’yi sahnede tutacak gibi görünüyor. Bu da Celsius ve sahnedeki diğer platformlar için parlak bir geleceğin göstergesi olarak nitelendiriliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar