X

Cardano CEO’sundan Yatırımcıları Heyecanlandıran Kritik Açıklamalar!

Cardano CEO'su Charles Hoskinson, bir podcast yayınında gelecek planlarından bahsetti.
11:55
7 Mayıs 2021

IOHK CEO’su Charles Hoskinson; mayıs ayının Cardano ayı olacağını iddia ederek beklenen gelişmeleri aktardı. Hoskinson; güncellemeler, yükseltmeler, etkinleştirmeler ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi vererek yol haritalarını açıkladı. Buna göre bazı hedeflerine çoktan ulaştıklarını ve ilerleme kaydetmeye devam edeceklerini ifade eden başarılı isim oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Charles Hoskinson’dan Yatırımcıları Heyecanlandıran Açıklamalar

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, bir podcast yayınında gelecek planlarından bahsetti ve oldukça iddiali bir söylemde bulundu: “Mayıs, bizim için çok büyük bir ay. Çok sayıda test gerçekleştirdik. Mayıs, bizim ayımız olacak.”

Başarılı CEO, şu an 1500’ün üzerinde yazılımcının Plutus’un öncüleri tarafından eğitim aldığını bildirdi ve şunları kaydetti: “Plutus entegrasyonu node ile çok uyumlu gidiyor. Ekiplerimiz bu işe çok emek veriyor. Planlarımıza uygun hareket ediyoruz ve her şey harika ilerliyor.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mayıs ayı sonunda Cardano’nun hafif istemci protokolü olan Mithril ve yeni Hydra prototipi hakkında bir sunum yapılması bekleniyor. Hoskinson, bu adımlar için “yüksek öncelikli” ifadesini kullandı.

IOHK CEO’su, Omega ekibinin prototipini geliştirmek adına 1.5 milyon dolarlık bütçe artışına gittiklerini aktardı. Yol haritasına göre, Omega versiyonunun amacı saniyede bin transfer oranına ulaşmak. Bununla birlikte ağ üzerinde ölçeklenebilir bir ekosistem oluşturulacak ve saldırılardan korunacak. Hoskinson, oldukça heyecanlı olduğunu belirterek şunları dile getirdi: “Şu an PoS dünyasında lider konumdayız. Tüm PoS protokolleri içerisinde en gelişmiş olan biziz.”

Charles Hoskinson son olarak Cardano’nun araştırma operasyonlarını genişleteceğini açıkladı. Hoskinson, yakın tarihte özel laboratuvarlar oluşturmak için 9 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını açıkladı.

Cardano (ADA) Fiyatı 1.69 Dolara Dokundu

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), tüm bu gelişmelerin akabinde geçtiğimiz gün 1.69 dolara dokunarak rekor kırdı. ADA, 1.30 dolarlık destek seviyesinden rotayı yukarı yöne çevirerek önemli kazançlar elde etti. Öte yandan ADA teknik analiz verileri ve grafikleri yükseliş ivmesini doğruluyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar