X


Bu Fan Token, Binance Listelemesi Akabinde Roketi Taktı! Kısa Sürede 100 Dolar Aşıldı

LAZIO fan token, 100 dolara dokundu.
15:12
21 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

LAZIO fan token, Binance listelemesinin akabinde dakikalar içerisinde 100 dolara tırmandı. Binance ile anlaşmasının ardından işleme açılan LAZIO, 100 dolara dokunarak inanılmaz bir fiyat sekansı izledi.

LAZIO Fan Token’ın Yükselişi

Binance, bir sonraki stratejisini CEO CZ’nin de belirttiği gibi fan token’lar çevresinde oluşturdu. Bu stratejinin ilk adımı olan LAZIO fan token, işleme açılması ile birlikte 100 dolara tırmandı. İtalyan ekibi, ligdeki başarısını kripto para dünyasına taşımak adına Binance ile çok yıllı anlaşmaya vardı.

LAZIO, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 20 doların üzerinde işlemden alım satım işlemi görüyor. LAZIO fan token, ön satışta 1 dolar fiyattan alıcı bulmuştu. 1 dolardan listelenen LAZIO 100 dolara ulaşarak hareketli piyasada ilgi odağı oldu.

Fan Token’ların Popülaritesi Artıyor

Binance, Lazio ile geniş kapsamlı bir anlaşmaya vardı. Binance, Lazio’nun resmi sponsporu olurken formanın ön yüzünde de adını tanıtıyor. Binance, Fan token’lar ile birlikte spor dünyasını Blockchain ve kripto para endüstrisi ile tanıştırdı. Socios’un bu alanda öncülüğü almasının ardından Binance gibi bir devin dahil olması, popülarite oranlarını ciddi derecede artıracaktır.

Taraftarlar fan token’lar ile birlikte kripto para dünyasına dahil olmanın yanı sıra kulüp hakkında özel tekliflere kavuşuyor. Kulübü ilgilendiren anketlerde oy kullanma, VIP deneyimler, futbolcular ve teknik ekiple tanışma şansı gibi imkanlar taraftarları bekliyor.

Binance, fan token alanına giriş yaparak büyük bir teşvik kampanyasının başlangıcına adım attı. Covid etkisinin azalmasıyla taraftarların stadyumlara kavuşması ve coşkunun tekrar başlaması, taraftar token’lara da olumlu şekilde yansıdı. En popüler taraftar token’lar arasında Galatasaray, PSG, Juventus, Fenerbahçe, Barcelona, AS Roma, ATM gibi fan token’lar yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar