Bu 5 Altcoin Kasım Ayının Yıldızı Olacak! Ünlü Analist Yükseliş Potansiyeli Görüyor

Ünlü kripto para analisti büyük artış potansiyeline sahip 5 altcoin'i açıkladı.
14:10
31 Ekim 2021
Bu 5 Altcoin Kasım Ayının Yıldızı Olacak! Ünlü Analist Büyük Artış Bekliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto trader’ı ve analist Lark Davis, sürekli temel gelişmeler arasında büyük kazançlar elde edebileceğini düşündüğü beş altcoin’i paylaştı. Davis’e göre bu 5 altcoin Kasım ayının yıldızları olacak.

Bu 5 Altcoin Kasım Ayının Yıldızı Olacak

Ünlü analist Davis, YouTube’dan yayınladığı yeni bir videoda 448.000 abonesi ile Kasım ayında büyük artış beklediği 5 altcoin‘i paylaştı. Davis ilk olarak yüksek verimli blok zinciri projesi Elrond‘un yerel varlığı olan EGLD‘ye baktığını söyledi. Analist, Elrond’un Maiar merkezi olmayan borsasının (DEX) önümüzdeki ay başlatılmasının fiyatta büyük etki yapacağına inanıyor.

Analist, videoda Elron için şu ifadelere yer verdi;

“Elrond temelde Ethereum 2.0’dır. Şimdi, güzel bir teknolojiye sahip. Dolayısıyla dikkat çekmeye ve topluluğu büyütmeye devam ediyorlar. Bu yüzden yakın zamanda Elrond’da sağlam bir fiyat artışı görebiliriz.”

Davis’e göre Maiar DEX, Elrond için iyi bir DeFi ekosisteminin başlangıcına işaret ediyor.

Davis’in listesinde bir sonraki sırada, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot‘un yerel varlığı olan DOT yer alıyor. Analist, Polkadot‘un parachain müzayedelerinin 11 Kasım’da başlamasının planlandığına işaret ediyor ve şöyle söylüyor;

“Bu parachain müzayedelerine çok fazla para aktığını göreceğiz.”

Parachain müzayedeleri, katılımcıların Polkadot‘un sınırlı sayıdaki parachain slotlarından birini güvence altına almak için desteklemek istedikleri bir projeye teklif vermelerini sağlar.

Davis ayrıca akıllı sözleşme protokolü Moon River Network‘ün yardımcı programı olan MOVR‘yi de yakından takip ediyor. Analist, projenin arkasında “inanılmaz derecede büyük bir topluluk” olduğunu söylüyor.

Ayrıca otomatik piyasa yapıcı SushiSwap’ın Moonriver ile entegre edilmek üzere olduğunu da belirtiyor.

Moonriver‘a gelen birçok DeFi protokolü ve bunun gibi şeyler görmeye başlıyoruz. Öte yandan bu proje henüz 1 milyar dolarlık bir piyasa değerinde bile değil. Bunun ne kadar çılgınca olduğunu bir düşün.”

Bu Altcoin Milyarlarca Dolarlık Piyasa Değerine Ulaşacak

Davis, listesinde bir sonraki sırada, Ethereum (ETH) üzerine kurulu merkezi olmayan bir meta veri deposu projesi olan Wilder World’ün yerel varlığı WILD‘e yer veriyor.

“Bu şey, size söylüyorum – 1 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacak… grafiklere, meta veriye ve burada inşa edilenlere gerçekten baktığınızda potansiyel olarak milyarlarca dolarlık bir piyasa değeri olacak. Görünüşü çok güzel.”

Analist radarındaki son kripto para biriminin ise, akıllı sözleşme platformu Terra‘nın yerel varlığı olan LUNA olduğunu belirtti. Davis, yakın gelecekte Terra’da 160’tan fazla projenin başlatılacağına dair raporlara atıfta bulunarak, LUNA‘nın 100 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar