X

Bu 3 Altcoin 2021 Sonunda En Çok Kazandıran Kriptolar Olabilir!

Popüler analist  Jay Freed, 2021 sonunda en büyük kazancı sağlayacağını düşündüğü 3 altcoin’i takipçileri ile paylaştı.
14:12
20 Kasım 2021

Popüler analist A Chain of Blocks’tan Jay Freed, 2021 sonunda en büyük kazancı sağlayacağını düşündüğü ancak riskli olduğunun da altını çizdiği 3 altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

Roseon (ROSN)

Yatırımcının listesinde ilk sırada DeFi ve CeFi arasında köprü kuran hibrit bir çözüm olan Roseon (ROSN) yer alıyor. DeFi’ye açılan kapı görevi gören Roseon Mobile, şu anda IOS ve Android’de bulunan ve müşteri odaklı tasarımıyla yeni kullanıcıların DeFi’ye katılmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş bir kripto finans uygulamasıdır.

Analist konuyla ilgili olarak, “Gerçekten henüz tam olarak başlamadı. Bu şeylerin çoğu yakında geliyor. Tabii ki, bir NFT galerisi ve başka şeyler de var ama metaverse projeleri için IDO beni gerçekten çeken ve beni gerçekten heyecanlandıran şey.” sözlerini kullandı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yazının yayına hazırlandığı sırada, ROSN sadece 12 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0,5 dolardan işlem görüyordu.

Bistro (BIST)

Sırada, blok zincirine dayalı eşler arası (P2P) bir gıda ekosistemi olan Bistroo (BIST) var. Yatırımcıya göre, proje kısa süre önce işletmelerin artık Bitcoin (BTC,), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) dahil olmak üzere birden fazla kripto para biriminde ödeme kabul etme seçeneğine sahip olduğunu duyurdu:

Bu hamle, itibari para birimini ve platformun yerel BIST token’ını içeren mevcut ödeme seçeneklerini önemli ölçüde genişletiyor. Aynı zamanda Bistroo’yu kripto para birimlerini ve blok zincirini benimseyen dünyanın ilk yemek siparişi platformu yapıyor.

Ayrıca, Mayıs ayında 8 milyon doları aşan başarılı bir artışın ardından Bistroo, BIST tokeni ile ödemeleri etkinleştirmek için şimdiden çok çalışıyor. Coinpayments ile yapılan işbirliği ile token sahipleri artık Coinpayments’ın dünya çapında 200’den fazla ülkede faaliyet gösteren 100.000 üye işyerinden herhangi birinde BIST ile ödeme yapabilir.

Yazının kaleme alındığı anda BIST sadece 8 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0,19 dolardan işlem görüyordu.

Adshares (ADS)

Sonuncu olarak ise metaverse’deki para kazanma alanı için bir Web3 protokolü olan Adshares’den bahsediliyor. Reklam sunucusu platformları, kullanıcıların metaverse, blockchain oyunları, NFT sergileri ve web siteleri içinde yer kiralamasına olanak tanır.

Analist, “Adshares, merkezi olmayan ağı koruyan bir şemsiye projedir. ADS protokolünün arkasındaki fikir, ağı DAO tarzı yönetişim ile topluluğa vermektir.” sözlerini kullanıyor.

Analistin vurguladığı gibi, Adshares’te herkes giderek daha fazla alanda açık kaynaklı blok zinciri araçlarını uygulayarak kendi Reklam Sunucusunu oluşturabilir. Bu çığır açan konsept, ADS sahiplerinin protokolün parasallaştırılmasından kar elde etmelerini sağlar.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar