Popüler Analist Açıkladı: Bu 4 Coin Alım Fırsatı Veriyor! Fiyatlar Fırlayabilir!

CryptoBusy'den popüler analist Josh Moden, alım fırsatı verdiğini düşündüğü ve yakın zamanda yükselebilecek coin’leri paylaştı.
15:15
20 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

CryptoBusy’den popüler analist Josh Moden, yükselişler tekrar gelmeden önce mükemmel satın alma fırsatının sinyallerini veren 4 altcoin olduğunu ifade etti ve bunları takipçileri ile YouTube videosu aracılığı ile paylaştı.

Polkadot (DOT)

Listede ilk sırada yazının yayına hazırlandığı sırada yaklaşık olarak 41 dolar seviyesinden işlem gören Polkadot  (DOT) var.

Yatırımcıya göre, ayılar yükseliş trendini tersine çevirdiği ve şimdi DOT fiyatını düşürmeye çalıştığı için DOT baskı altında. DOT’un bu süreç içinde 37 dolara kadar düştüğünü ifade eden analist, mükemmel bir alım fırsatı sunduğunu ifade ediyor. Ancak görünüşe göre hala DOT için alım fırsatı var gibi görünüyor.

Bu noktada analist, “Oldukça ağır bir düşüş trendi görüyoruz. Bu, muhtemelen daha fazla satın alma baskısı olacağı anlamına geliyor. Fiyatın daha da yükseldiğini görmek için yapıda bir kırılma görebiliriz.” sözlerini kullanıyor.

XRP (XRP)

Listede bir sonraki sırada Ripple (XRP) var ve XRP yazının yayın hazırlandığı sırada 1,08 dolardan işlem görüyor. XRP fiyatı, kanal modeli için destek trend çizgisinden iyi bir destek alırken Moden, XRP’nin 1 dolar civarında önemli bir satın alma bölgesine ulaştığını öne sürüyor:

XRP aslında kilit satın alma bölgemize ulaştı, yani bu fiyat yaklaşık bir dolar. 0,95 dolar ile bir dolar arasında herhangi bir yerde, XRP satın alacağım. Fiyatın 90 sente düştüğünü görebiliriz. Ancak şimdilik bir doların oldukça iyi durumda olduğunu görüyorum.

Chainlink (LINK) ve Enjin (ENJ)

Chainlink (LINK), yatırımcının radarındaki bir sonraki kripto para. LINK yükseliş trendini kırdı ve 25 dolarlık bir talep seviyesine ulaştı, bu da onu iyi bir satın alma bölgesi haline getirdi. Yatırımcı, LINK’in muhtemelen bu seviyeden iyi bir şekilde toparlanacağını tahmin ediyor:

Daha düşük bir zaman diliminde bile büyük bir değişim yapısı görürsek bu, buradan yükselmeye başlayacağımızın iyi bir göstergesi olabilir.

Son olarak analist Enjin’in de (ENJ) ciddi bir artışa hazırlandığını ifade ediyor. Yatırımcı, 2.3 dolar seviyesinde ve 2.6 dolar seviyesinde büyük bir talep seviyesine işaret ediyor. Daha sonra ENJ önceki 3,26 dolarlık destek seviyesini kırmayı başarırsa metaverse token’ı çok daha yüksek seviyeler ilerleyebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar