X


“Blockchain Talks”un Bu Ayki Konuğu Şant Manukyan

09:00
27 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk sponsorluğunda ve Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Blockchain Talks” seminerlerinin 3’üncüsü 27 Aralık’ta Albert Long Hall’da gerçekleşecek.

Gelişen ve değişen finans dünyasında bir merkeze bağlı olmaksızın işlem yapmaya izin veren Blockchain teknolojisi üzerine Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen seminerler serisi devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk’ün sponsorluğunda her ay düzenlenen “Blockchain Talks” seminerlerinin 3’üncüsü 27 Aralık saat 19.00’da Prof. Ayşegül Toker ve Prof. M. Asım Karaömerlioğlu’nun moderatörlüğünde Albert Long Hall’de gerçekleşecek. BtcTurk Youtube hesabından canlı olarak da yayınlanacak etkinliğin bu ayki konuğu ise İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan olacak.

Uzmanlar Blockchain Talks’ta…

25 Ekim 2018 günü BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’nin açılış konuşmasıyla başlayan Blockchain Talks etkinliğinin ilk konuğu Tübitak Bilgem Blockchain Araştırma Merkezi Direktörü Doç. Dr. Mehmet Sabir Kiraz oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. M. Asım Karaömerlioğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı Kasım ayı Blockchain Talks etkinliğinin konuşmacısı ise kriptoseverler tarafından ilgiyle takip edilen Erkin Şahinöz’dü.

Blockchain Talks ile Albert Long Hall’da yüzlerce kişiyi ağırlayan BtcTurk ve Boğaziçi Üniversitesi, finansal okuryazarlığın ekonomik gelecek adına önemli olduğuna dikkat çekerken, Türkiye’de blockchain teknolojisi hakkındaki farkındalığı artırmayı ve entelektüel sermayenin gelişimine katkı sunmayı hedefliyor. Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen seminerlere başta Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri olmak üzere, iş dünyası ve blockchain’i merak eden herkes ücretsiz olarak katılım sağlıyor.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye blockchaintalks.co web sitesinden ulaşabilir, katılım formunu doldurarak seminere ücretsiz giriş hakkı kazanabilirsiniz.

BtcTurk Hakkında

Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’de sanal pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdüren ve global ölçekte Blockchain üzerine odaklanmış ve Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. BtcTurk’ün hali hazırda 560 binin üzerinde kullanıcısı bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar