reklamı kapat

Blockchain Expo Avrupa Haziran’da Berlin’de Düzenleniyor

07:05
31 Mart 2017
  • Serhat AntSerhat Ant

Londra’da Ocak ayında başarıyla düzenlenen ve 1500 katılımcıya ulaşan Blockchain Expo, Haziran ayındaki Berlin ayağıyla bu başarının üstüne koymayı hedefliyor.

Lider sektör etkinliği Blockchain Expo Europe 1-2 Haziran’da Berlin, Estrel’de düzenlenecek. Etkinlikte stantlar için ücretsiz kayıt olanağı mevcut ve toplamda 50’nin üzerinde standın olması bekleniyor.

Berlin Expo’nun güncellenmiş programına göre blockchain’in dönüşen sağlık hizmeti, müzik, emlakçılık, bankacılık gibi sektörler üzerindeki etkisine dair daha fazla örnek ve vaka çalışması yer alacak. Blockchain Teknolojileri sahnesi yine en inovatif startup’ların, yatırım fonu panellerinin ve çok daha fazla şeyin gövde gösterisine ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılacak konuşmacılardan bir kısmı şu şekilde:

Achim Jedelsky, Daimler Emlak İşlemler/IT Başkanı
Jesus del Valle, Marks and Spencer IT Girişimcilik & İnovasyon, Bayer Başkanı
Dirk Vollmann, BMW Group Müşteri İşe Alım ve İşe Alıştırma Başkanı
Sönke Bartling, Alman Kanser Araştırma Merkezi, dkfz’de Kıdemli Bilim Adamı
Jacob Bejoy, Deutsche Post DHL Hazine İşlemleri, BPO ve Teknoloji Başkanı
Bruce Pon, BigchainDB Kurucu/CEO’su
François Sonnet, Solarcoin Kurucu Ortağı
Alex Von Frankenberg, High-Tech Gründerfonds GmbH Yönetim Müdürü
Stephen Tual, Slock.it Kurucu/COO’su

Etkinliğin ilk bölümünde 20 oturum gerçekleşecek ve 60’ın üzerinde konuşmacı ağırlanacak. Bu oturumlarda sektördeki blockchain ekosistemi ve blockchain alanında ortaklık kurmak için ağ kurma fırsatları gibi konular işlenecek. Etkinlik, toplamda 5000 katılımcılı ve 180’den fazla sergici ile düzenlenecek IoT Tech Expo (Internet of Things – Nesnelerin İnterneti) ve Al Expo ile birlikte organize edilecek ve Internet of Things ile yapay zeka ekosistemlerindeki birçok konuyu ele alacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.