BitTorrent Token Yatırımcılarının Beklediği Haber! BTT Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

BitTorrent (BTT) gibi birkaç altcoin yeşil bölgede kalarak dikkatleri üzerine çekti.
18:01
29 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası haftanın çoğu için anlamlı bir kazanç kaydedemedi. Lider kripto para birimi Bitcoin, 50.000 dolarlık seviyenin altına sarkarken gün içerisinde 47.000 dolara kadar düşüş yaşadı. Ancak tüm altcoin’ler zarar bölgesinde yer almadı.

BTT Fiyatında Kritik Seviyeler

BitTorrent (BTT) gibi birkaç altcoin yeşil bölgede kalarak dikkatleri üzerine çekti. Kazançlar büyük olmasa da kripto paranın hafif yükseliş trendi bir miktar fiyat hareketi arayan alıcıların dikkatini çekebilir. BTT toparlanmaya çalışıyorum. Geçtiğimiz ay boyunca BTT, aylık düşüşleri yaklaşık %12’de dururken herhangi bir önemli kazanım kaydetmedi.

Bununla birlikte BTT, bu ayın çoğunluğunda piyasayı saran bir konsolidasyon aşaması nedeniyle olabilecek herhangi bir büyük düşüş sergilemedi. Alıcılar artan fiyat oynaklığı nedeniyle şu anda piyasadan uzak duruyor. Bununla birlikte cesur işlemler yapan kısa vadeli yatırımcılar, BTT‘nin şu anda gösterdiği gibi hafif bir fiyat hareketi arıyorlar.

Daha fazla alıcının BTT’yi desteklemesi durumunda 0.003 dolar direnci geçilebilir. BTT fiyatı bu yazının kalemele alındığı an itibarıyla 0.0027 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Bu bağlamda yüksek seviyelerin geri kazanılması için daha fazla kazanç elde etmesi gerekiyor. Öte yandan BTT’nin başka bir yükseliş girişiminde başarısız olması 0.0026 dolara gerilemesine yol açabilir.

BitTorrent Ekosistemindeki Son Gelişmeler

BTT token, bu ayın daha iyi bir bölümünde çok dikkat çekti. BitTorrent Chain için ana ağ resmi olarak başlatıldı. BTTC, dünyadaki ilk heterojen zincirler arası birlikte çalışabilir protokol olacak.

Ana ağ, BTT yeniden adlandırma planı uygulandıktan sonra 12 Aralık’ta piyasaya sürüldü. Şu anda borsalar, cüzdanlar ve geliştiriciler yeniden adlandırma ile alım satım işlemlerini tamamlıyor. Sürecin 12 Ocak 2022’ye kadar sürmesi planlanıyor. BTT token’ların piyasa değeri aynı kalacak. Ancak eski token’lar yeniden adlandırılacak ve 1:1000 arasında yeni token’larla değiştirilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar