reklamı kapat

BitPay Yöneticisi Gelecek Yılı İşaret Etti

BitPay yöneticisi boğa beklentisinin yükseldiğini ifade etti.
14 Eylül 2018
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Kripto para ödeme hizmeti sağlayıcısı Bitpay yöneticilerinden Sonny Singh Bitcoin’in varlığını sürdüreceğine inandığını belirtti. Öte yandan altcoin ve ICO’lar için geleceğin parlak olmadığını belirtti.

Kripto para piyasası ne zaman sert düşüşe geçse finansal yeniliğe inanmayanlar Bitcoin’in ölüm ilanlarını dağıtmaya başlıyor. Şimdiye kadar 300’ün üzerinde “öldü” ilan edilen Bitcoin her seferinde mezarından kalkmayı başardı.

BitPay’in reklamlama şefi Sonny Singh Bloomberg ile yaptığı röportajda Bitcoin’in sallandığını fakat yıkılmadığını söyledi. Piyasanın dibe ulaşıp ulaşmadığı hakında fikri olmadığını belirten Singh, yorumlarına şöyle devam etti:

Şu anda insanlar sürekli konuşuyor, etrafta söylentiler dolaşıyor. Önümüzdeki yıl büyük girişimlerin gerçekleşeceğini göreceğiz.

Singh Goldman Sachs’ın şimdilik askıya alının kripto para girişimine, Square’in büyümesine ve BlackRock’ın ETF onayı alması ihtimaline dikkat çekti. Singh bunlardan biri gerçekleşirse Bitcoin’in değer kazanacağından emin. Öte yandan BitPay yöneticisi ICO’lar hakkında şu yorumu yaptı:

ICO’lara katılan yatırımcı sayısı giderek azalıyor. ICO piyasası sekiz ay önceki konumu tekrar ulaşamayacak. Ancak BitPay’de BTC adına hiç bu kadar boğa beklentisine girmemiştik.

Altcoin piyasası çok fazla kan kaybetmiş olsa da altcoin’lerin de eski seviyelerine döneceğini düşünenler bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin piyasa hakimiyeti %58’e ulaşmıştı ve uzun aradan sonra bu kadar yüksek bir seviyeyi görmüştü. Dün itibariyle piyasanın toparlanmaya başlamasıyla, Bitcoin hakimiyeti de biraz olsun düşüşe geçti ve bu yazının yazıldığı sıralarda %56 seviyesinde.

Kaynak: Newsbtc

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
ETİKETLER