BitGo ve TRON, Kurumsal Alanda Birlikte Çalışacak

Yapılan açıklamalara göre Tron, kurumsal yatırımların korunması için BitGo’yu tercih etti...
13:00
15 Ekim 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Cointelegraph’ın haberine göre, dijital varlık finansal hizmetler şirketi olan BitGo, 8 Kasım’dan başlayarak kripto para Tron (TRX) için kurumsal düzeyde saklama ve cüzdan hizmeti sağlayacağını açıklamıştı.

Çoklu İmza

14 Ekim’de yayınlanan resmi duyuruya göre BitGo, “Blockchain üzerinde çoklu imza güvenliği sağlayan ilk TRX kurumsal sınıf cüzdan ve saklama tekliflerini geliştirmek için” Tron ile yakın bir şekilde çalışıyor.

Yapılan açıklamalarda konuyla ilgili BitGo tarafından şu ifadeler kullanılıyor:

TRON, kurumsal yatırımcılar için tasarladığımız güvenli ve uyumlu çözümler sunma itibarımız nedeniyle bize geldi. Çoklu imzalı güvenlik önlemleri topluluğu tarafından açıkça incelenip test edildi. Çok sayıda açık kaynaklı proje ile çalışıyoruz ve 8 Kasım itibariyle TRX ile de çalışmaktan çok memnunuz.

Bunların yanında yapılan açıklamalarda BitGo’nun çok imzalı adreslerinde yer alan fonlara erişmek için imzalara sahip birden çok kişinin iznine ihtiyaç olduğunun da altı çizildi.

100 Milyon Dolarlık Sigorta

9 Ekim’de yapılan açıklamalarda Lüksemburg merkezli kripto para birimi borsası BitStamp, BitGo’nun dijital varlıklarının korunmasını sağlayacağını belirtti. Yapılan açıklamalarda BitGo Custody ile birlikte Bitstamp’ın varlıklarının tamamen soğuk depolarda ve banka dereceli kasalarda güvence altına alınacağı ifade edildi.

Günlük işlem hacmine göre 11. en büyük kripto para borsası konumunda olan Bitstamp ile ilgili bu gelişmeyi geçtiğimiz günlerde bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık…

Bunların yanında BitGo da adından sıklıkla bahsettiren bir kripto şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak BitGo Ağustos ayında yaptığı açıklamalar ile EOS için çok uluslu bir cüzdan ve saklama servisini başlattığını ifade etti. BitGo’nun şu anda 200’den fazla kripto para birimi ve token’ı desteklediği de yapılan açıklamalar arasında yer aldı…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar