X


“Bitcoin ETF’leri O Kadar Da Önemli Değil”

Kripto para topluluğunun tanındık isimlerinden Frank Chaparro ETF'ler ve piyasa hakkında konuştu.
09:00
27 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası söylentilerden, haberlerden ve topluluğun verdiği genel tepkilerden oldukça kolay bir şekilde etkilenebilecek bir yapıya sahip. FOMO (fırsatı kaçırma korkusu) ve FUD (korku, belirsizlik, şüphe) gibi terimlerin literatüre kazandırılmasının bu yapıdan ileri geldiği söylenebilir. Kripto para kullanıcıları arasında önemli bir üne sahip gazeteci Frank Chaparro piyasanın bu durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Chaparro’nun görüşleri çoğunun ilgisini çekecek cinsten.

Frankie Scoops ismiyle de tanınan ünlü gazeteci kripto para alanındaki en güncel haberlere birinci elden ulaşmasıyla meşhur. Frankie’ye göre kripto para piyasası ve Blockchain teknolojisi son yıllarda kaydettiği mesafenin ardından geleneksel medya unsurları katında önemli ölçüde değer kazandı. Televizyon kanalları gibi ana akım medya unsurları artık dağıtık defter teknolojisine ya da altcoin’lerin fiyatlarına eskiden olduğundan daha fazla önem veriyor.

Frank Chaparro açıklamalarına Bitcoin ETF’leri hakkındaki görüşlerine yer vererek devam ediyor. Chaparro ETF konusunun haddinden fazla abartıldığı görüşünde. Bitcoin ETF’lerinin ekosistemin geleceği için belirli bir oranda önem arz ettiğini yadsımayan Frankie bu durumun o kadar da önemli olmadığını iddia ediyor.

Chaparro bir Bitcoin ETF’inin ortaya koyabileceği potansiyel etkilerin farkında. Ancak ünlü isme göre kullanıcıların ETF konusundan önce anlaması gereken daha önemli bir mevzu var. Chaparro kripto paraların gündelik hayatlarımızda benimsenmesinin ve itibari para birimlerinin yerine kullanılmasının daha hayati olduğuna değiniyor. ETF’lerin bir takıntı haline geldiğini belirten Frankie şunları kaydetti::

Bir ETF ekosistem için önemli ancak çoğunun zannettiği kadar değil.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar