reklamı kapat

Binance’in Listeleme Rüzgarı Son Hız Devam Ediyor!

Binance yeni bir kripto parayı daha listeledi.
13:50
23 Ağustos 2020

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance, son haftalarda kripto para listelemesine inanılmaz bir hız verdi ve neredeyse her gün yeni bir kripto para projesi listelemekte. Bu durum hem Binance kullanıcıları hem de ilgili kripto para projesinin yatırımcıları için oldukça olumlu.

Binance 22 Ağustos tarihinde yayınladığı ve en altta da görülebilecek açıklamasında son günlerin popüler projelerinden IDEX’i (IDEX) listelediğini duyurdu. 22 Ağustos tarihi itibariyle IDEX/BTC ve IDEX/BUSD işlem çiftleri ile alım satım imkanı sunan Binance, tahmin edileceği gibi fiyatta da ciddi bir yükseliş yaşanmasını sağladı.

Binance, IDEX’e Rekor Getirdi

IDEX, Binance listelemesinden önce 0,08 dolar seviyesinden işlem görürken listeleme sonrasında 0,14 dolara kadar çıkarak neredeyse %100 bir artış yakaladı. Daha sonra düzeltme yaşayan ve her Binance listelemesinde olduğu gibi düşüş ile karşı karşıya kalan IDEX, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,11 dolardan işlem görüyor ve hala bir gün öncesine göre bir hayli yüksek bir konumda.

Binance’in listeleme rüzgarı önümüzdeki günlerde de devam edecek ve büyük ihtimalle DeFi projelerine odaklanacak gibi gözüküyor. Binance‘in hangi kripto para birimini listeleyeceğini bilmek mümkün olmasa da piyasada ciddi bir FOMO yaratan DeFi projelerini incelemek bu konuda yardımcı olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.