X


Binance’e Yeni İşlem Çiftleri Eklendi!

Binance, platformunda işlem gören stablecoin için bazı değişikliklere gitti.
18:00
14 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para borsası Binance, platformunda işlem görmekte olan bir sabit coin’e (stablecoin) gelen kota varlıkları duyurdu.

Sektörün en büyük borsalarından Binance, Circle tarafından desteklenen stablecoin USD Coin (USDC) için yeni işlem çiftlerinin eklendiği müjdesini verdi. Borsadan yapılan resmi açıklamada işlem çiftlerinin şu şekilde olacağı izah edildi: BNB/USDC, BTC/USDC, ETH/USDC, XRP/USDC, EOS/USDC ve XLM/USDC.

Binance bu yıl Tether marketinde bazı değişikliklere gitmişti. Tether marketini kombine USD marketine çeviren borsa, bu hamlesiyle temel kripto para olarak belirlediği sabit coin’ler için daha fazla işlem fırsatı yaratmayı amaçladığını açıkladı.

Değişiklikler bunlarla da bitmiyor. Borsanın açıklamasına göre USDC/BNB ve USDC/BTC işlem çiftleri borsadan çıkarılacak ve bu işlem çiftlerinin yerine yenileri gelecek. Halbuki söz konusu işlem çiftleri oldukça yeniydi; kasım ayında borsada işlem görmeye başlamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar