X


Binance US, Nano’yu Listeledi!

Binance US, Nano'yu listeledi.
16:00
20 Kasım 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın lider kripto para borsalarından birisi olan Binance‘in ABD uzantısı Binance US,  piyasaya çıkmasının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen çok sayıda kripto para birimini listeledi ve hala listelemeye devam ediyor.

Binance US yeni yayınladığı bir duyuruda Nano‘nun (NANO) listelendiğini belirtti ve 26. kripto para birimine ulaştı. Yapılan basın açıklamasında NANO/USD işlem çiftinin 21 Kasım tarihi itibariyle alınıp satılabileceği, para çekme işlemlerinin de alım satımdan sonra aktif edileceği vurgulandı. Nano bu haberin açıklanmasından sonra yüzde 4’e kadar çıkan yükseliş elde etti.

Binance US Hacim Rekoru Kırıyor

Binance aslında listeleme konusunda ciddi anlamda hız elde etti ve geçtiğimiz hafta QTUM’u  listelemişti. Temel olarak Ethereum ve Bitcoin ağları arasında akıllı kontrat köprüsü kuran QTUM, listelendikten sonra benzer bir yükseliş yakaladı.

Binance US kesinlikle küresel versiyonuna benzer bir başarı elde etti ve ilk 50 günü içerisinde 759 milyon dolarlık hacme ulaştı. 26 Ekim tarihinde kendi rekorunu kıran ABD merkezli kripto para borsası 32,7 milyon dolarlık hacme ulaşmıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Binance US CEO’su Catherine Coley Twitter üzerinden yaptığı yayında da kripto para listelemelerinin süreceğini ve yakında yeni gelişmelerle adlarından söz ettireceklerini ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar