Reklam

Binance Coin ATH Seviyesi: BNB Önemli Seviyeler

Binance Coin (BNB), 50,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda en büyük 5. kripto para birimi konumunda kendisine yer buluyor.
17:30
6 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para birimleri hafta sonunda nispeten stabil ilerlerken lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 23.000 dolar üzerinde tutunduğunu görüyoruz. Peki, popüler borsa coin’i BNB’de son durum ne ve analist yorumları ne yönde?

Binance Coin Son Durum

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Binance’in yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB), 50,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda en büyük 5. kripto para birimi konumunda bulunuyor. Son 24 saat içinde nispeten stabil kalan BNB yazının kaleme alındığı sırada 315 dolar bandında işlem görüyor.

26 Temmuz’da 4 saatlik grafiklere göre 239 dolar ile dip seviye oluşturan BNB, tüm kripto para piyasası ile yükseliş geçti ve 321 dolara kadar artış kaydetti. Binance Coin’in son bir hafta içinde yaklaşık olarak yüzde 10 ve son bir ay içinde yaklaşık olarak %32 artış kaydettiği de ifade edilebilir.

Bunlara ek olarak Binance Coin’in en çok yatırım yapılan borsa coin’lerinden biri olduğu ifade edilebilir. BNB, tüm zamanların en yüksek seviyesini yani ATH seviyesini 10 Mayıs 2021 tarihinde 690 dolar ile gördü. Dolayısıyla şu anda kripto para biriminin ATH seviyesinin yaklaşık olarak %54 altında işlem gördüğünü ifade edebiliriz.

Binance Coin Alınır Mı?

Binance Coin ile ilgili analist yorumlarına bakıldığında genellikle pozitif yönlü yorumlar yapıldığını görüyoruz. Analistler BNB için şu anda 321 doların direnç oluşturduğunu ve bu seviye üzerine yapılacak bir hamlenin 330 doların testini beraberinde getirebileceği ifade ediliyor.

Buna ek olarak eğer BNB 308 dolardaki direnci kaybederse 300 doları test edebilir ve bu seviyenin altına yapılacak bir hamle 278 doların testini beraberinde getirebilir. Bu noktada şu anda BNB’nin piyasa ile birlikte hareket ettiğini ve dolayısıyla genel kripto para piyasası takibinin yapılmasının önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar