X


Binance Chain’de En Hızlı Büyüyen İki Kripto Para Projesi

Bu iki metaverse ve NFT projesi Binance Smart Chain’de en hızlı büyüyen iki kripto para projesi olarak değerlendiriliyor. 
12:07
24 Kasım 2021

Son zamanlarda metaverse ve NFT projelerinin özellikle dikkat çektiği bir gerçek. Çünkü hem projeler hem kripto para birimleri büyük ilgi görüyor ve bu noktalarda büyük atılımlar yapılıyor. Binance Smart Chain’de de bu noktada iki proje öne çıkıyor gibi görünüyor.

Radio Caca ve EverGrow Coin

Mayıs 2021’deki kuruluşundan bu yana Radio Caca (RACA), GameFi ve Metaverse alanında en çok dikkat çeken projelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Maye Musk ve Justin Sun’ın panellere ev sahipliği yapması ise projeyi özellikle dikkat çekici kılıyor. Ayrıca Radio Caca NFT’leri de büyük ilgi görüyor.

Öte yandan NFT alanında devrim yaratacağı düşünülen bir başka proje ise EverGrow Coin… Sadece 7 hafta önce piyasaya sürülen EverGrow Coin’in pek çok önemli kilometre taşını geride bıraktığı ifade ediliyor. EverGrow Coin (EGC), 1 milyar dolarlık bir Marketcap elde etmeyi başardı, 26 Milyon Dolardan fazla BUSD ödülü dağıttı ve 100.000’den fazla kullanıcısı var. Bu noktada yapılan açıklamalara göre EverGrow Coin ödüllendirme sistemi projenin ayırt edici özelliklerinden biri olarak görülüyor. EGC token’ın her Alış/Satış/Transfer işlemi, tüm sahiplerine BUSD olarak %8 kazandırıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Projelerin Dikkat Çeken Özellikleri

Yapılan açıklamalara göre EverGrow Coin, dünyanın ilk merkezi olmayan NFT kredi platformunu geliştiriyor. BSC üzerine inşa edilen platform, NFT sahiplerinin, NFT’lerini satmadan adil faiz oranlarında teminat olarak kolayca borç almalarına olanak tanıyacak.

EverGrow ayrıca yakında NFT’lerin alım ve satımına izin verecek olan BSC tabanlı NFT Marketplace’i piyasaya sürecek.

Buna ek olarak son zamanlarda, Radio Caca (RACA), Binance NFT Marketplace’te ikinci Mystery Box satışını gerçekleştirdi. NFT’ler, Evrensel Metaverse’lerine (USM) planlı bir entegrasyon olan yeni Binance Akıllı Zincir (BSC) oyunu Metamon etrafında toplandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar