X

Piyasadaki Düşüş Eğilimine Meydan Okuyan The Sandbox (SAND), Değer Artışlarına Devam Ediyor!

SAND, 24 Kasım günün erken saatlerinde yukarı yönlü bir ivme kazanarak yaklaşık %30'luk bir değer artışı kaydetti.
11:35
24 Kasım 2021

Piyasa değeri en yüksek Metaverse projelerinden biri olan The Sandbox‘un kripto para birimi SAND, yukarı yönlü bir ivme kazanarak yüksek oranlarda değer artışları kaydetmeye başladı.

SAND’ın Yüksek Fiyat Performansı

Facebook’un ismini “Meta” olarak değiştirmesi ve Metaverse alanında yoğun bir çalışma yürüteceklerini açıklaması ile beraber piyasada gözler Metaverse odaklı projelere çevirildi. Lider kripto para birimi Bitcoin‘deki değer kayıplarının ardından piyasadaki genel düşüş eğilimine karşın birçok Metaverse projesi, Kasım ayında yüksek fiyat performansları sergiledi. The Sandbox’ın kripto para birimi SAND da bu süreçte en çok değer artışı kaydeden kripto para birimleri arasında ilk sıralarda yerini aldı.

SAND 7 Dolar Fiyat Seviyesine Ulaştı

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

1 ay gibi kısa bir zaman aralığı içerisinde 0,78 dolar fiyat seviyelerinden kaydettiği değer artışları ile birlikte önündeki güçlü direnç seviyelerini kırarak Kasım ayında istikrarlı bir değer artışı kaydeden SAND, günün erken saatlerinde yukarı yönlü bir ivme kazandı. SAND, 24 Kasım gününün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı bu %30’luk yükseliş hareketinin ardından 5,40 dolar fiyat seviyelerinden 7,04 dolar (CoinMarketCap verilerine göre) fiyat seviyelerine kadar yükseldi. Kaydettiği zirve fiyat seviyelerinin ardından ufak bir düzeltme hareketi yapan SAND, 6,89 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Metaverse Projeleri Yükselişte

Axie Infinity’nin kripto para birimi olan AXS’in son 1 yıl içerisinde oldukça yüksek bir fiyat performansı sergilemesinin ardından piyasadaki diğer Metaverse projeleri de yukarı yönlü bir ivme kazanarak Kasım ayında yüksek oranlarda değer artışları yaşadı. Decentraland’ın kripto para birimi MANA da, 1 aylık zaman diliminde 0,80 dolar fiyat seviyelerinden 4,40 dolar fiyat seviyelerine kadar yükseldi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar