X


Binance CEO’sundan Yeni Açıklamalar

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance'ın CEO'su geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte röportaj verdi.
08:00
7 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’ın CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao (CZ) geçtiğimiz günlerde katıldığı özel bir etkinlikte, bir televizyon programıyla röportaj gerçekleştirdi. Kripto para piyasasında başarılı bir şekilde borsa platformu yönetmekle ilgili görüşlerine yer veren Zhao başta güvenlik olmak üzere birçok hususa temas ediyor.

Delta Summit isimli etkinliğe katılan CZ, Bloxlive TV ile kapsamlı bir röportaj gerçekleştirdi. Piyasanın son zamanlarda karşı karşıya olduğu sorunlar hakkındaki düşüncelerine yer veren ünlü girişimci düzenleme konusuna dikkatleri çekiyor. Zhao açıklamalarında Malta’yı hedef göstererek kripto para borsalarının yürütme merkezlerini bu ülkeye taşıdığını çünkü gerekli şartların burada sağlandığını ifade etti.

Bir kripto para borsası çalıştırmanın zannedilenden çok daha zor olduğuna işaret eden CZ güvenlik konusuna dikkatleri çekiyor. Zhao’ya göre kripto para borsası işletmenin en önemli noktası her şeyin tam olarak uygun bir şekilde ayarlandığından emin olmak. Changpeng Zhao güvenlik konusuna ilişkin şu ifadeleri kaydetti:

Güvenlik konusunun en önemli şey olduğunu söyleyebilirim. Daha sonra gerçekten iyi bir ürüne sahip olmak istersiniz. Sonra da her şeyin düzgün bir şekilde çalışmasını.

Açıklamalarına devam eden CZ konuyu düzenlemelere getirdi. Zhao kripto para borsalarının düzenlemelerden kaynaklanan engelleri aşmak için mücadele verdiğine de değindi. İnsanların piyasayı manipüle etmeye çalıştığını belirten ünlü isim kripto para alanındaki dolandırıcılık faaliyetlerine işaret etti. Çeşitli etmenlerden bahseden Zhao bir kripto para borsası işletmenin dünyadaki en zor işlerden olduğunu ifade ediyor.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar