X


Kripto Para Uzmanına Göre BTC Yakın Zamanda Dibi Görecek

Spencer Bogart BTC'de dip seviyenin yaklaştığını düşünse de bir sonraki boğa piyasasında "kripto ateşinin" büyüyeceğine inanıyor.
07:00
7 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Blockchain Capital partneri Spencer Bogart katıldığı röportajda kripto para piyasasının mevcut durumu hakkında konuştu. Bogart röportajda Bitcoin fiyatının yakın zamanda dibi göreceğini kaydetti.

Geçtiğimiz haftayı kripto paralar için “en iyi haftalardan biri” olarak niteleyen Bogart sektörde meydana gelen geliştirmelere dikkat çekti. Kripto paraların daha fazla benimsendiğini belirten Bogart ErisX kripto para borsasına ve Andreessen Horowitz’in kripto para fonuna yapılan yatırımları öne çıkardı. Neden “en iyi hafta” nitelemesi yaptığı sorulan Bogart, yeni gelişmelerle birlikte daha fazla kurumsal paranın piyasaya aktığını kaydetti. Bitcoin’in 6.600 barajını geçememesi hakkında da şöyle konuştu:

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru boğa piyasasının doruklarını yaşarken kötü haberlerin sanki piyasa üzerinde hiçbir etkisi yoktu. Şimdi bunun diğer yüzüne şahit oluyoruz. Harika haberler ardı ardına geliyor ve bu haberlerin piyasaya hiçbir etkisi olmuyor.

BTC’nin tüm zamanlar rekorundan %70 düşük seviyede işlem gördüğünü hatırlatan Bogart BTC ve altcoin’lerin dip seviyeye yaklaştığını belirtti. Sözlerinin devamında da ilginç bir ifade kullandı:

Bu haberlerin her biri bir sonraki boğa döneminde açıkta yakılan büyük kripto ateşine atacağımız bir çıra parçası.

Spencer Bogart son olarak risk sermayesi dünyasının kripto para alanında kamu piyasalarına göre yavaş kaldığını ve kamu piyasalarını “birkaç ay geriden takip ettiğini” savundu, risk sermayedarlarının 6 ay içinde uyanacağını ima etti.

Kaynak: ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI