X


Binance CEO’sundan Önemli Altcoin Sinyali!

18:00
24 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sadece dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisini yönetmesi ile değil, aynı zamanda piyasaya dair önemli yorumları ile de sektörde ilgi ile takip edilen Binance CEO‘su Changpeng Zhao, dün oldukça önemli bir açıklamada bulundu.

CZ, TokenAnalyts tarafından çeşitli kripto para borsalarındaki 24 saatlik Bitcoin hacminin incelendiği araştırmaya atıfta bulunarak, Huobi’den çıkan BTC miktarına dikkat çekti. 24 saat içerisinde Huobi’nin 70 milyon dolarlık çıktı ve 37 milyon dolarlık girdiye sahip olduğunu vurgulayan CZ, ”babana gel” ifadesi ile de Çin merkezli paranın Binance’e akmaya başladığını ifade etti.

Huobi’nin 24 saatlik BTC işlem verileri olumsuz bir görünüm sergiliyorken, Binance 82 milyon dolarlık BTC girdisi ve 39 milyon dolarlık BTC çıktısı ile neredeyse Huobi’nin kaybettiği bütün müşterileri toplamış gibi gözüküyor.

Altcoin Yatırımcılarını Üzecek Haber

‘Büyük ihtimalle’ Çin merkezli paranın yerel Çin borsaları aracılığıyla Binance’e giriş yaptığı tahminini yürüten CZ, bunun Bitcoin’in şişmesine neden olacağını ima etti. Bitcoin’e para akışının devam etmesi durumunda ”o zaman altcoin’lere ne olur?” sorusunu da yönelten CZ, aslında dolaylı yoldan altcoin‘ler için yine kötü günler görebileceğimizi ifade etti. Aslında Bitcoin hareketliliği son hızıyla devam ediyor ve sadece Huobi’de değil, bu haberden okunabileceği üzere BitMEX üzerinde de ciddi bir fon çıkışı oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar