Binance CEO’su Canlı Yayında Neler Açıkladı?

Binance CEO'su Changpeng Zhao canlı yayın etkinliğinde neler konuştu?
09:00
8 Şubat 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük ve popüler kripto para borsalarından birisi olan Binance, kesinlikle 2020 yılında birbiri ardına yeni gelişmeler yaptı ve gelecekte de yapacak gibi gözüküyor.

Binance’in Gelecek Planları

Geçtiğimiz hafta 5’ten fazla kripto parayı Binance Futures‘a ekleyen Changpeng Zhao, dün de topluluğa seslendi ve canlı yayında soru cevap etkinliği yaptı. Binance kripto para borsasının yakın zamanda yaptıklarını ve gelecekte yapacaklarını açıklayan CZ, büyük bir duyuru da yaptı. CZ’nin canlı yayınındaki soru cevap etkinliğinin öne çıkan noktaları ise şu şekilde açıklanabilir:

  • Binance Futures evrim geçirmeye devam ediyor. Binance Coin de dahil 17 itibari para çifti listelendi.
  • WazirX kripto para borsasının IEO’su başarılı oldu. Binance yüksek kaliteye sahip projeleri gelecekte de desteklemeye devam edecek.
  • Binance kripto para birimi alım satımına alternatif oluşturacak bir P2P platformu üzerinde aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Platform şu an Vietnam ve Çin içerisinde aktif ve yeni piyasalar eklenecek.
  • 10 gün içerisinde Binance tarafından yeni bir ürün duyurusu yapılacak. Anahtar kelime ise Binance Cloud.
  • Binance BUSD kullananlar için sunduğu %0 piyasa yapıcı komisyon ücretinin süresini uzattı.
  • Önümüzdeki aylarda Binance Chain ve DEX borsası üzerinde yeni özellikler, akıllı kontrat desteği, gizlilik desteği gibi yenilikler görülecek.

Binance aslında söz konusu Binance Cloud hakkında gizemli birkaç paylaşım da yaptı.

Anahtar kelimeye bakıldığında bunun bulut tabanlı madencilik olabileceği tahmin ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar