Binance Sonunda İstenilen Altcoin Hamlesini Yaptı!

Binance Futures sonunda Binance Coin'i (BNB) listeledi.
17:00
7 Şubat 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para borsalarından Binance, aynı zamanda kripto paralar için olan vadeli işlem sözleşmeleri ve türev ürünler piyasasında da var olduğunu kanıtlamıştı. Neredeyse her gün yeni bir altcoin’i Binance Futures üzerinde listeleyen yönetimin kendi kripto parası Binance Coin‘i (BNB) bundan hariç tutması ise birçok eleştiri aldı.

Binance Futures, Binance Coin Desteğini Duyurdu!

Vadeli işlem sözleşmeleri temel olarak birçok kripto para yatırımcısına kaldıraçlı işlem yapma şansı sunuyor. Borsanın belirlediği oranlardan kullanılan kaldıraçlar, bireysel yatırımcıların bile fiyat üzerinde çok daha etkili olabilmesine neden oluyor. Binance‘in kendi kripto para birimini uzun süredir eklememesinin en büyük sebebinin bu olduğu düşünülüyordu.

Binance ise bugün bütün bu söylentileri bir dur diyerek, BNB‘yi listelediğini açıkladı. Binance tarafından yapılan ve en altta okunabilecek duyuruya göre, BNB 50 kata kadar kaldıraçlı bir şekilde kullanılabilecek. Binance Coin tabanlı vadeli işlem sözleşmeleri 10 Şubat tarihi ve TSİ 11.00 itibariyle işleme açılacak.

Binance bundan kısa süre önce Tezos (XTZ), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum Classic (ETC) gibi altcoin’leri ve  Monero ile Zcash gibi gizlilik odaklı kripto paraları bile Binance Futures‘a eklemişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar