X


Analiste Göre Bu Altcoin, ATH Seviyesinden 3 Katlık Bir Değer Artışı Kaydedebilir!

Analist, piyasanın yeniden güçlü bir yükseliş ivmesi yakalaması durumunda yüksek bir fiyat performansı sergileyeceğini düşündüğü kripto para birimine dikkat çekti.
09:45
27 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Altcoin Daily ile yaptığı Youtube yayınında, piyasanın yeniden yükseliş yönlü güçlü bir ivme yakalaması durumunda Polkadot’un (DOT) nasıl bir fiyat performansı sergileyebileceğine yönelik düşüncelerini paylaştı.

Analist, Polkadot’daki Potansiyele İşaret Etti

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Altcoin Daily ile yaptığı Youtube yayınında, Polkadot (DOT) ile ilgili beklentilerini paylaştı. Analist, Bitcoin’in 100.000 dolar fiyat seviyelerini aşması ve kripto para ekosisteminin 10 trilyon dolarlık bir toplam piyasa değerine ulaşması durumunda Polkadot’un (DOT) oldukça yüksek bir fiyat performansı sergileyebileceğini savundu. Polkadot’a işaret ederek yüksek potansiyel vurgusu yapan analist, DOT‘un bahsi geçen senaryoda ATH seviyesinden (DOT ATH: 55 USD) ortalama 3 katlık gibi bir değer artışı kaydedebileceğini belirtti.

Polkadot (DOT) Güncel Teknik Görünüm

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), hafta başlangıcında Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması ile birlikte yükselişe geçse de kısa bir süre içerisinde yeniden düşüş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı ve günün erken saatlerinde 38.000 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin’in 38.000 dolar fiyat seviyelerine gerilemesi, kripto para piyasasındaki çoğu altcoin’in de değer kayıplarına hız kazandırmasına neden oldu. Bu bağlamda Polkadot da (DOT), son 1 haftalık zaman diliminde ortalama %10 oranında değer kaybetti. Son 1 haftalık zaman diliminde kaydettiği ortalama bu %10’luk değer kaybı ile birlikte DOT, 17 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar