f Analist Radarındaki Dört Altcoini Açıkladı: Bu Altcoinde Düşüşe Hazır Olun! › COINTURK

Analist Radarındaki Dört Altcoini Açıkladı: Bu Altcoinde Düşüşe Hazır Olun!

Özet

  • Kripto analisti Sherpa, Chainlink (LINK) için uzun vadeli yükseliş öngörüsüne sahipken, LINK'in şu an için iyi bir işlem aracı olmadığını ifade ediyor.

  • Analist, Bitcoin (BTC) için 26.300 dolar seviyesini yeniden test edeceğini ve ardından 18 Eylül'e kadar 28.000 dolara yükselmesini beklediğini belirtiyor.

  • Polygon (MATIC) için analist, 0,50 dolarlık destek seviyesinin kaybedilmesi durumunda %42'den fazla düşüş olabileceğini ve MATIC'in şu an için düşük ilgi gördüğünü ifade ediyor.

  • Piyasa etkisi: Nötr
01:00
1 Eylül 2023

Yakından takip edilen bir kripto para analisti orta ölçekli bir altcoin’in fiyatta önemli bir yükselişe hazır olduğunu öne sürdü. Altcoin Sherpa, X sosyal medya platformu üzerinden yaptığı açıklamalarda bu popüler altcoine dikkat çekti.

BTC ve LINK Yorumu!

Kıdemli kripto para analisti X üzerinden yaptığı açıklamalarda Blockchain ağı Chainlink‘in (LINK) bir sonraki boğa piyasası döngüsünde muhtemelen aylarca süren işlem aralığını kıracağını öne sürdü. Bazı metrikleri öne sürerek popüler altcoin adına kritik açıklamalarda bulunan uzman isim şunları söyledi:

LINK, binlerce projenin temel altyapısı olan en iyi kripto projelerinden biri için 500 günlük birikim/kesme/aralama. LINK’in bir sonraki döngüde büyük rakamlara ulaşacağını düşünüyorum ve muhtemelen tutacağım birkaç token’dan biri. Ancak şu anda iyi bir işlem aracı değil.

Yatırımcının grafiğine bakıldığında LINK, Mayıs 2022’den bu yana üst sınırı 9,33 dolar ve alt sınırı 5,52 dolar olan bir aralıkta işlem görüyor. Daha sonra analist lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) muhtemelen yükselişe işaret eden 200 günlük basit hareketli ortalamayı (SMA) geçeceğini tahmin etti. Analist Bitcoin adına açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

BTC, dört saatlik bir kapanış ve devamını görmek istiyoruz. Yeniden test yapılması da aslında sağlıklı olabilir.

Analist ardından Bitcoin’in muhtemelen 26.700 dolara çıkacağını ve daha sonra 18 Eylül’e kadar 28.000 dolara yükselişine devam etmeden önce 26.300 dolar seviyesini yeniden test edeceğini öne sürüyor. Bitcoin, yazı kaleme alındığında son 24 saat içerisinde %1,3 oranında bir artışla 26.666 dolar seviyesinden işlem görüyor.

MATIC ve APE Görüşü!

Kıdemli analist ayrıca ölçeklendirme çözümü Polygon‘u (MATIC) da ele aldı. Polygon’un 0,50 dolar seviyesindeki desteğini kaybetmesi durumunda ilgi eksikliği nedeniyle %42’den fazla düşüş görebileceğini tahmin ediyor. Analist MATIC için şunları söyledi:

MATIC, dürüst olmak gerekirse birisinin bunu neden satın aldığından emin değilim. IMO’nun 0,30 ila 0,45 dolar aralığına geri döndük.

Son olarak uzman isim Bored Ape Yacht Club topluluğu ApeCoin’in (APE) yerel token’ının 1,14 dolar seviyesini yeniden test etmesi nedeniyle bir çöküş öngörerek şunların altını çizdi:

APE, genel olarak paraları kilitlemezsiniz. Bu altcoin için son direniş. Token’ın artması için herhangi bir anlatı veya neden göremiyorum. NFT piyasası şu anda ölü.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI