X


Analist Heyecanlandırdı: Metaverse ve NFT Odaklı Bu Altcoin’ler 100X Yapabilir!

Joe Parys metaverse ve NFT ekosistemine dahil olan bu 3 kripto para biriminin 100 kat artış yaşayabileceğini düşünüyor.
17:22
19 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son 1 yıldır metaverse ve NFT projelerinin kripto para birimlerinin büyük artışlar kaydettiğine şahit olduk. Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de metaverse ve NFT ekosistemine dahil olan bu 3 kripto para biriminin 100 kat artış yaşayabileceğini düşünüyor.

Verve (VERVE)

Analistin değindiği ilk kripto para projesi olan Verve (VERVE), Velas blok zinciri tarafından destekleniyor. Verve, kullanıcıya ait ve geleceğe yönelik bir dijital eğlence paketi ile yeni nesil içerik oluşturucuları, yayıncıları ve izleyicileri güçlendirmeyi hedefliyor. Bu noktada Verve ödüllendirici bir yaklaşım benimsiyor.

Buna ek olarak Verve, meta VPAD’in ilk incubated projesi olarak karşımıza çıkıyor. Verve’nin etkileşimli bir içerik akış projesi olması hedefleniyor. Ayrıca Verve’de izle kazan temelli bir sistem olacağı da ifade ediliyor. Böylece kullanıcılar sevdikleri içerikleri izlerken aynı zamanda kazanç da elde edebilecek. Ayrıca kullanıcılar kazanç elde etmek için yayınlar da yapabilecek.

Analiste göre herhangi bir doğrulama adımının ve minimum giriş barajının olmaması piyasanın dikkat çeken yönlerinden biri. Bu sebeple Parys VERVE’ün 100 kat artış potansiyeli taşıdığını düşünüyor.

AstroSwap (ASTRO)

Analistin büyük artış beklediği ikinci altocin ise Astro‘dur (ASTRO). Cardano ağı üzerinde çalışan proje bir DEX olarak tanımlanabilir. Analiste göre AstroSwap çığır açan bir DEX.

Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar ASTRO token’larını stake edebiliyor ve yüksek APY’den faydalanabiliyor. Analiste göre APY’nin bu kadar yüksek olmasının nedeni, son birkaç gün içinde çok fazla işlem hacminin olması, bu da giderek daha fazla insanın ASTRO satın aldığı anlamına geliyor.

Pax World (PAXW)

Listedeki son altcoin ise Pax World (PAXW). Pax World kullanıcılarına dijital bir dünya sunuyor ve NFT işlemleri yapabilmelerine imkan tanıyor. Bu noktada kullanıcılar kişiselleştirilmiş alanlar tasarlayabilirken herkesin dahil olabileceği dünyalar da yaratabiliyor.

Analist göre Pax Worl’ün token lansmanı yaklaşıyor ve IDO tarihi 24 Şubat. Analiste göre projeyi destekleyen kişiler ve şirketler de çok büyük. Bu sebeple de analiste göre PAXW 100 kata kadar artışı kısa sürede yakalayabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar