Almanya Merkezli Dev Telekom Şirketi, Polkadot (DOT) İle Ortaklık Kurdu

Deutche Telekom'un uluslararası hizmet sağlayıcısı T-Systems, Polkadot ile ortaklık kurduğunu duyurdu.
16:31
29 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Deutsche Telekom’un yan kuruluşu olan T-Systems MMS, Polkadot ağının güvenlik ve sürdürülebilirliğine katıldı. T-Systems, Alman telekom devi ile merkezsiz blok zinciri arasındaki ortaklığın bir parçası olarak Polkadot token satın aldı. Analistler birinci ve ikinci destek testlerini bekleyen Polkadot fiyatında bir yükseliş kırılması öngördüler.

Dev Telekom Şirketi, Polkadot İle Anlaştı

Deutche Telekom’un uluslararası hizmet sağlayıcısı T-Systems, Polkadot ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Polkadot ağı, merkezsiz blok zincirler arasında birlikte çalışabilirliği destekler. Polkadot fiyatı ise son çöküşten sonra toparlanmaya hazır görünüyor. Parity projesi tarafından geliştirilen Polkadot ağı, T-Systems MultiMedia Solutions (MMS) ile ortaklığa girdi. Alman telekom devi Deutsche Telekom bu nedenle Polkadot token satın aldı.

Duyuru, telekom devi tarafından satın alınan Polkadot token’larının miktarını açıklamadı. T-Systems MMS artık bağımsız blok zincirleri arasında güvenli mesaj alışverişini destekleyen bir Polkadot doğrulayıcıdır. Telekom devi, bağımsızlığı ve merkezsizliği destekliyor. Bu nedenle blok zinciri ağını destekliyor.

T-Systems Blockchain Çözümleri Merkezi Başkanı Dr. Andreas Dittrich söz konusu ortaklığı şöyle açıkladı: “Polkadot, farklı özelliklere sahip çeşitli blok zincirlerinin paylaşılan güvenlik altında, zincirler arası iletişim gerçekleştirmesine izin veren çok zincirli bir ağdır. Bağlantılı bir dünyanın gelecek vizyonuna tamamen inanıyoruz.”

Polkadot Fiyatı Toparlanıyor

Analistler Polkadot fiyat trendini değerlendirdi ve destek bölgesi için iki nokta belirledi. Bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan tedtalksmacro, Polkadot’tan bir patlama bekliyor. Uzman isim DOT fiyatının düşüş trendini tersine çevirebileceğine inanıyor. Öte yandan diğer analistler 30 dolar bölgesinin önemini işaret ediyor. Deneyimli analistler bu bölgeye kadar alımların devamı için yeşil ışık yaktı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar