Kripto Paralar Düşerken Bu 5 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor!

Popüler analistlerden Joe Parys, piyasada bir düşüş yaşanırken yatırımcısının yüzünü güldüren altcoin’lerin listesini paylaştı. 
15:38
29 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para birimleri yeniden yönü aşağı çevirdi. Ancak piyasanın popüler analistlerinden Joe Parys’e göre bazı altcoin’ler hala yatırımcısının yüzünü güldürme potansiyeline sahip. Parys, bahsettiği altcoin’lerin yatırımcıya erken giriş fırsatı sunduğunu ve bu sebeple de piyasaya meydan okuduklarını ve gelecek potansiyelleri olduğunu ifade ediyor.

VLaunch (VPAD)

VLaunch, kripto para ve blockchain alanında önde gelen influencer’lar tarafından desteklenen ve türünün ilk örneği olan bir launchpad olarak karşımıza çıkıyor. VLaunch, sektördeki 180’den fazla influencer ile aktif olarak etkileşim kurarak, yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanıyor.

Yapılan açıklamalara göre, şu anda stake edilmiş yaklaşık olarak 38 milyon dolar değerinde 19 milyon’un üzerinde VPAD token’ı var. Ayrıca bir VPAD balinasının da beş yıl süreyle yaklaşık olarak 300.000 dolarlık stake yaptığı biliniyor.

Paribus (PBX)

Analistin radarındaki ikinci altcoin ise Paribus (PBX). Paribus, NFT’ler, likidite pozisyonları ve sentetik varlıklar için Cardano blok zinciri tarafından desteklenen zincirler arası bir borçlanma ve borç verme protokolü olarak tanımlanabilir.

Yapılan açıklamalara göre Paribus’da da staking hizmeti bulunuyor. Analiste göre projeye ve kirpto para birimine güvenmesinin ana nedenlerinden biri de staking durumu. Parys, piyasa düşüşte olsa bile PBX’in güçlü göründüğünü ve ilk yatırımcılar için şimdiden ciddi karlar getirdiğini ifade ediyor.

The Parallel (PRL)

Listedeki üçüncü kripto para biriminin Parallel (PRL) olduğu görülüyor. Parallel, kullanıcıların kendi dünyalarını ve maceralarını özgürce yaratabilecekleri, Binance Smart Chain tarafından desteklenen ve yaratıcılık ile beslenen sonsuz bir metaverse olarak tanımlanıyor.

Analiste göre Parallel’in lansmanı büyük bir başarıydı ve çok fazla sayıda insanın ilgisini çekmeyi başardı. Ayrıca Parys, likiditenin yüz bin olduğu 50 sentlik bir liste fiyatıyla KyberSwap’ta resmi olarak listelendiklerini ve bu düşüş zamanlarında piyasaya meydan okuyan bir kripto para birimi olduğunu dile getirdi.

MonkeyBall (MBS) ve Animalia (ANIM)

Bir sonraki üstün performans gösteren altcoin MonkeyBall (MBS) oldu. MonkeyBall, oyuncuların oyun yaratmalarını, oynamalarını, rekabet etmelerini ve kazanmalarını sağlayan yeni nesil e-spor metaverse olarak nitelendiriliyor.

Parys’e göre MonkeyBall ön satışına katılan yatırımcılar şimdiden çok iyi karlar elde ediyor ve proje daha fazla kar getirme potansiyeli barındırıyor.

Analistin değindiği son proje ise Animalia (ANIM). Animalia, kriptodan ilham alan meme yaratıkları ve değerli taşlar içeren bir free-to-play online NFT kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Analiste göre projenin Binance Smart Chain tarafından desteklenmesi, kullanıcıların kart destelerini başka kullanıcılara NFT olarak satabilmesi ve grafiklerin çok iyi olması projenin dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI