X


Abra’dan Dev Açılım: 60 Kripto Para Eklenecek!

Abra 60 yeni kripto para birimini destekleyecek.
21:00
12 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

CoinDesk haber kaynağı tarafından bugün aktarılan bilgilere göre, Kaliforniya merkezli kripto para cüzdan ve yatırım hizmeti Abra, büyük bir girişime imza atarak 60 kripto para birimini platformuna dahil edeceğini duyurdu.

İçerik Rehberi

Stablecoin Çıkarması!

Her geçen gün daha fazla kullanım elde ettiğini belirten Abra yöneticileri, yeni kripto para birimi desteği ile beraber desteklenen toplam coin sayısını 90’a çıkartmış oldu. Özellikle yeni token’ler arasında yer alan Paxos Standard (PAX), Tether (USDT), TrueUSD (TUSD) ve Dai’nin (DAI) stablecoin olmaları sayesinde ciddi bir kullanıcı çekecekleri belirtilmekte.

Buna ek olarak ABD vatandaşları eklenen Qtum (QTUM), Bitcoin Gold (BTG), EOS (EOS), OmiseGo (OMG) ve Status (SNT) isimli kripto paraları Abra üzerinde kullanamayacak. New York vatandaşları ise New York Finansal Hizmetler Departmanı tarafından konulan regülasyonlar yüzünden Abra üzerinde sadece Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) kullanabilecek.

Kripto para cüzdan uygulamaları kesinlikle son dönemlerin en hızlı büyüyen girişimleri arasında yer alıyor. Binance gibi birçok önemli kripto para borsasının bile hacklenmesi, kripto para yatırımcılarını daha güvenli tercihler yapmaya itti ve Abra gibi kripto para depolama hizmetleri de yeni ve detaylı hizmetleri ile kullanıcı çekmeyi başarıyor.

Bundan kısa süre önce ”gerçek Ethereum” listelemeye başlayan Abra, aslında az bir zamanda çok şey başararak ciddi bir kripto para sayısına ulaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar