X


4 Altcoin Ciddi Yükseliş Yapabilir! 2022’de Büyük Potansiyelleri Var!

Bu altcoinler çok daha ciddi büyüme gösterebilir. Peki onları eşsiz kılan ne? Pasif gelir avantajına dikkat!
23:14
24 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para analisti 2022 yılında fiyatını katlayacak 4 önemli blockchain’i duyurdu. Kendi ekosistemlerini oluşturan bu projeler sıradan altcoinlerden farklıdır. Lark Davis yıl bitmeden dördünün de ciddi fiyatlamalar yapmasını bekliyor. Peki onları özel kılan şey ne?

Lark, bu projeleri çoğunda farming fırsatları için izliyor, bu projeler insanlara pasif gelirle ciddi kazançlar getirebilir.

Fantom (FTM)

Bahsedilen ilk blockchain Fantom’dur (FTM). Fantom, kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur.

Fantom’un harika farming fırsatları var. Neredeyse anında aktarımla saniyede yüksek düzeyde ölçeklenebilir binlerce işleme sahip Ethereum uyumlu bir blockchain’dir. Ayrıca, daha geniş kitlenin ilgisini çeken SpookySwap gibi yerel Fantom uygulamaları bulunuyor. Fantom’a katılan fon miktarı her geçen gün artıyor. Bu, kullanıcıları ve geliştiricileri Fantom ekosistemine girmeye, proje oluşturmaya ve kullanmaya teşvik etmeye yardımcı olmak içindir.

Elrond (EGLD)

Elrond, parçalama kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blockchain protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Nesnelerin İnterneti’ni (IoT) içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor.

2022’de Elrond’a birçok ilginç şeyin geldiğini görebiliriz.

Oasis Network (ROSE)

Oasis Network, Cosmos SDK’yı kullanan açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için oluşturulmuş gizlilik odaklı bir layer1 blockchain’dir. Oasis, açık finans ve sorumsuz veri ekonomisi için gizlilik etkin bir projedir.

Operasyonel bir ana ağı var, özel ve ölçeklenebilir DeFi işleri yapıyor. Özel kısımlar, kripto alanında o şeyin o kadar da özel olmadığını fark ettiğinizde önemlidir. Bu nedenle gizlilik özellikleri, özel borç verme, özel otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılar gibi şeylerin kilidini açmaya yardımcı olur. Bu, kripto alanına çok fazla değer katabilir.

Moonbeam (GLMR)

Moonbeam, Polkadot üzerinde Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachain’dir. Moonbeam, Substrate tabanlı bir ortamda Solidity projeleri oluşturmak veya yeniden dağıtmak için popüler Ethereum geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştırır.

Moonbeam, Polkadot’un (DOT) müzayedelerinin ilk galibi oldu ve bu durum onu daha popüler hale getirdi. Ayrıca Moonbeam’de merkezi olmayan bir borsa olan Demodyfi gibi yerel uygulamaları da var. Bu yüzden zincire kilitlenen toplam değerin yükselmeye başladığını görebiliriz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar