1 Doları 100 Dolar Yapabilecek 2 Kripto Projesi! Joe Parys Yüzde 1000 Artış Bekliyor!

Joe Parys kısa süre önce takipçileriyle %1000 kazandırabilecek iki projeyi duyurdu.
23:00
20 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Facebook’un metaverse adımı rastgele atılmış bir şey değil. Uzmanlar 2028 yılının sonuna kadar küresel oyun pazarının 500 milyar dolara ulaşmasını bekliyor. Oyun sektörü yıllardır var, ancak blockchain tabanlı uygulamalar ve metaverse odaklı projeler henüz bu yıl popüler hale geliyor. Joe Parys ise potansiyeli yüksek 2 projeyi takipçileriyle paylaştı.

Sidus Heroes

Yeni nesil tarayıcı tabanlı oyun olan Sidus Heroes, metaverse odaklı projeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda oyun oynarken para kazanabiliyorsunuz. Kurduğunuz klan veya lonca ile şehrin çeşitli bölgelerinde mücadelelere girişiyorsunuz. Oyunun hikayesinde bir nevi uzaylılarla mücadele var, teknolojiyle bütünlenmiş bu canavarlarla savaşmanız gerekecek.

Bu savaş evreninde bir yandan mücadele ederken diğer taraftan uzay geminizi inşa etmeniz lazım. Böylece galaksiler arası görevlere giderek korsanlarla savaşabilir onlardan ganimet elde edebilirsiniz. Irkınızı temsil edecek bu sanal dünyanın siyasi yaşamına katılabileceksiniz. Blockchain tabanlı bu oyun P2E, Metaverse ve NFT yeteneklerini tek bir yerde toplamayı başardı. Oyunda 6.000 farklı benzersiz karakter bulunuyor. NFT staking ve NFT rap kavramlarına da bu oyunla ilk defa tanışabilirsiniz. Oldukça ilgi çekici olan bu oyun Joe Parys’in favorisi gibi görünüyor.

Oyun içi karakterleri OpenSea üzerinden NFT olarak almanız gerekiyor bu aynı zamanda metaverse için giriş biletiniz oluyor. Elbette proje yeni olduğu için ciddi risk barındırıyor, Joe de bu konuda takipçilerini uyarıyor.

VLaunch (VPAD)

Projenin daha şimdiden Twitter’da 57.000 takipçisi bulunuyor. Kripto para dünyasında popüler birçok isimle ortaklığı bulunan VLaunch (VPAD) iddialı bir başlangıç yaptı. Satoshi Stacker, Crypto Jack, Wise Advice ve tabi ki DavinciJ15 projenin ortakları arasında, Davinci’yi tanımayanınız yoktur. Bitcoin henüz 1 dolar seviyelerindeyken YouTube üzerinden “bana BTC satacak kimse yok mu” diye ulusa seslenen, bugünlerin kripto milyarderidir.

IDO birkaç gün içinde yapılacak. Bunun için Telegram kanalı üzerinden paylaşılan duyuruları takip etmeniz gerekir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar