Türkiye’de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi


Bitkapital

Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmelerin listesine aşağıda yer verilmektedir. Sizde bu listede yer almak istiyorsanız lütfen bilgilerinizi (iletisim@coin-turk.com) adresine gönderiniz.

Eğer şirketinizle ilgili bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız yine bizimle irtibata geçmeniz yeterli, gerekli güncellemeler ivedilikle yapılacaktır. Aşağıda yer alan firma bilgileri coinmap.org adresinden ve şirketlerin kendi başvuruları ile sağlanmıştır. Liste alfabetiktir.

Şirket Yer Web
1e1consulting İstanbul 1e1consulting.com
3Dörtgen İstanbul 3dortgen.com
Adres Bilgisayar Kayseri adresbilgisayar.com
AK İnşaat İstanbul facebook.com/akinsaat
Alan Adları İzmir alanadlari.com
Ata Fırça İstanbul atafirca.com
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri İzmir bilisimciniz.com
Binbirçeşit Çevrimiçi binbircesit.com
Exit Kaçış Oyunları Bursa bursaexit.com
Defter Sepeti Kırtasiye İstanbul deftersepeti.com
Demir Yapı İnşaat Lüleburgaz demiryapinsaat.com
Doğan Perde İstanbul doganperde.com
Dr. Ali ÖZGÜR Bursa homeopatinedir.com
Ege Optik Kütahya facebook.com/ege
Halal Dünya Marketleri İzmit izmithdm.com
Internetq İstanbul internetq.com
Ivmech Mechatronics Ankara ivmech.com
İkarus Mental Aritmetik İzmir ikarusmental.com
İstasyon Eczanesi Bilecik facebook.com/istasyon
Karaburun Apart Houses İzmir adormo.com
Kartusmarkt Çevrimiçi Kartusmarkt.com
Öz Kevser Optik Ankara Ozkevseroptik
Klasgame Çevrimiçi Klasgame.com
MaketDepo Çevrimiçi Maketdepo.com
Merkur Design Digital Web Solutions Ankara merkurdesign.com
Nihal Perde Bursa nihalperde.com
Pirinç Nişantaşı İstanbul facebook.com/pirinç
PlatinMarket İstanbul platinmarket.com
Propaganda Yayınları Çevrimiçi propagandayayinlari.net
Reset OTB Reklam Ajansı Ankara kivancilisulu.com
Online Oyun Alemi Çevrimiçi onlineoyunalemi.com
Sandviç Panel İstanbul sandvicpanel.co
Saydam Bilişim Çevrimiçi saydambilisim.net
Translation Genie Ankara translationgenie.com
Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi Samsun verimreklam.com
Virtual Digital Media İstanbul virtualdigitalmedia.com
Vobsinyalleri Edirne viopsinyalleri.com
Wagner Teknoloji Antalya wagnerteknoloji.com
Zihni Müzik İstanbul zihni.com

Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Bir Cevap Yazın

Türkiye’de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video