x

Türkiye’de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi


Bitkapital

Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmelerin listesine aşağıda yer verilmektedir. Sizde bu listede yer almak istiyorsanız lütfen bilgilerinizi (iletisim@coin-turk.com) adresine gönderiniz. Eğer şirketinizle ilgili bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız yine bizimle irtibata geçmeniz yeterli, gerekli güncellemeler ivedilikle yapılacaktır. Aşağıda yer alan firma bilgileri şirketlerin kendi başvuruları ile sağlanmıştır. Liste alfabetiktir.

Son Güncelleme: 19.09.2017

 

ŞİRKET YER WEB
1e1consulting İstanbul 1e1consulting.com
3Dörtgen İstanbul 3dortgen.com
5Mbilişim Çevrimiçi www.5mbilisim.com/
Adres Bilgisayar Kayseri adresbilgisayar.com
ADVU Hukuk Aydın www.advuhukuk.com/
AK İnşaat İstanbul facebook.com/akinsaat
Alan Adları İzmir alanadlari.com
Armoni Perde İstanbul armoniperde.com.tr
Ata Fırça İstanbul atafirca.com
Avalonjet Çevrimiçi avalonjet.com
Baran Hukuk İstanbul Baranhukuk.com
Batman – Van Kahvaltı Batman facebook/van
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri İzmir bilisimciniz.com
Binbirçeşit Çevrimiçi binbircesit.com
Büron Mimarlık İstanbul www.buronmimarlik.com.tr
By Muhammer Ulutaş Perde İstanbul facebook.com/bymuhammerulutasperde
Defter Sepeti Kırtasiye İstanbul deftersepeti.com
Demir Yapı İnşaat Lüleburgaz demiryapinsaat.com
Doğan Perde İstanbul doganperde.com
Dr. Ali ÖZGÜR Bursa homeopatinedir.com
Ege Optik Kütahya facebook.com/ege
Ekovizyon Dergisi Çevrimiçi ekovizyon.com.tr
Exit Kaçış Oyunları Bursa bursaexit.com
Gifted Coder Mersin facebook.com/giftedcoder
Gümüşel Reklam Bursa http://www.gumuselreklam.com/
Halal Dünya Marketleri İzmit izmithdm.com
Hasret Kırtasiye Manisa facebook.com/hasretkitabevi
Internetq İstanbul internetq.com
Ivmech Mechatronics Ankara ivmech.com
İkarus Mental Aritmetik İzmir ikarusmental.com
İstasyon Eczanesi Bilecik facebook.com/istasyon
Kaçış Merkezi Çevrimiçi kacismerkezi.com
Kamara Çevrimiçi kamara.com.tr
Karaburun Apart Houses İzmir adormo.com
Kartusmarkt Çevrimiçi Kartusmarkt.com
Klasgame Çevrimiçi Klasgame.com
MaketDepo Çevrimiçi Maketdepo.com
Merkur Design Digital Web Solutions Ankara merkurdesign.com
Motto Yazılım Tasarım İstanbul http://www.mottods.com/
Nihal Perde Bursa nihalperde.com
Online Oyun Alemi Çevrimiçi onlineoyunalemi.com
ONOFİS İnternet Hizmetleri İzmir https://www.onofis.com/
Öz Kevser Optik Ankara Ozkevseroptik
Pirinç Nişantaşı İstanbul facebook.com/pirinç
PlatinMarket İstanbul platinmarket.com
Propaganda Yayınları Çevrimiçi propagandayayinlari.net
Protempo Gayrimenkul       Aydın facebook.com/protempogayrimenkul
Rafine Gastro Çevrimiçi facebook.com/rafinegastro
Reset OTB Reklam Ajansı Ankara kivancilisulu.com
Sandviç Panel İstanbul sandvicpanel.co
Saydam Bilişim Çevrimiçi saydambilisim.net
Seda Elektronik Eskişehir sedaelektronik.com
Translation Genie Ankara translationgenie.com
Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi Samsun verimreklam.com
Virtual Digital Media İstanbul virtualdigitalmedia.com
Vobsinyalleri Edirne viopsinyalleri.com
Wagner Teknoloji Antalya wagnerteknoloji.com
Zihni Müzik İstanbul zihni.com
Coin Türk
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Türkiye’de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör