Reklam

Yüzde 300 Arttı! Popüler Kripto Para Borsası Binance, İki Yeni Altcoin Listeliyor!

Binance iki yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu. %300 artış yaşandı.
10:53
10 Kasım 2021
Yüzde 300 Arttı! Popüler Kripto Para Borsası Binance İki Yeni Altcoin Listeliyor!
Okuma Süresi: 3 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün iki yeni altcoin‘i listeleyeceğini duyurdu. Binance’in bu duyurusunun ardından altcoin’lerin fiyatlarında büyük artışlar yaşandı. İşte detaylar;

Binance İki Yeni Altcoin Listeliyor

Popüler kripto para borsası Binance, bugün yaptığı duyuru ile iki yeni altcoin’i platformunda listeleyeceğini duyurdu. Binance, Ethereum Name Service (ENS) ve Manchester City Fan Token‘ı (CITY) listeliyor.

Binance, Ethereum Name Service‘i 10.11.2021 tarihinde Türkiye saati ile 10.00’da platformunda listeleyeceğini duyurdu. Binance tarafından yapılan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, Ethereum Name Service’i (ENS) listeleyecek ve ENS/BTC, ENS/BNB, ENS/BUSD ve ENS/USDT ticaret çiftleri için 2021-11-10 07:00 (UTC)’de alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ENS yatırmaya başlayabilir. ENS için para çekme işlemleri 2021-11-11 07:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilirler.”

Listelemenin ardından ENS fiyatında %300’e varan büyük bir artış yaşandı. Öyle ki altcoin 43 dolarlık giriş fiyatından 120 dolara kadar yükseldi. Daha sonra fiyatta geri çekilme yaşandı ve şu anda 58 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Ek olarak popüler kripto para borsası Binance bugün Türkiye saatiyle saat 11.00’de Manchester City Fan Token‘ı da listeleyecek. Borsa tarafından listelemeyle ilgili yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

“Binance, Manchester City Taraftar Tokenini (CITY) listeleyecek ve 2021-11-10 08:00 (UTC) itibarıyla CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/BUSD ve CITY/USDT işlem çiftleri için alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak CITY yatırmaya başlayabilir. CITY için para çekme işlemleri 2021-11-11 08:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilirler.”

Binance’ın CITY token listeleyeceği haberlerinin ardından fiyatta artış yaşanmaya başladı.

Ethereum Name Service (ENS) Nedir?

Ethereum Name Service (ENS), Ethereum blok zincirine dayalı dağıtılmış, açık ve genişletilebilir bir adlandırma sistemidir. Ethereum Name Service’in görevi, ‘alice.eth’ gibi insan tarafından okunabilen adları, Ethereum adresleri, diğer kripto para birimi adresleri, içerik karmaları ve meta veriler gibi makine tarafından okunabilen tanımlayıcılarla eşlemektir. ENS, sistemin yerel simgesidir ve hazine hibelerinin kullanımına ilişkin yönetim ve oylama için kullanılır.

Manchester City Taraftar Tokeni (CITY) Nedir?

Manchester City Taraftar Tokeni (CITY), Manchester City Futbol Kulübü taraftarlarına, spor ve eğlence organizasyonları için bir taraftar katılımı ve ödül platformu olan Socios’u kullanarak kulüp kararlarında tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program token’dır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar