X

Ünlü Analist, Shiba Inu ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradaki Seviyeleri Sıraladı! Büyük Artışlar Yaşanabilir

Michaël van de Poppe, Shiba Inu (SHIB) ve diğer dört altcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı. 
11:35
10 Kasım 2021
Ünlü Analist, Shiba Inu ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradaki Seviyeleri Sıraladı! Büyük Artışlar Yaşanabilir
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler kripto stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Shiba Inu (SHIB), THORChain (RUNE) ve diğer üç altcoin için sırada ne olduğu hakkındaki tahminlerini takipçileri ile paylaştı.

Van de Poppe Shiba Inu İçin 2 Senaryoyu Ele Aldı

Kripto analisti Van de Poppe, Twitter’dan yaptığı açıklamalarla 475.800 takipçisine popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun (SHIB) sıçrayabileceği iki olası senaryoyu yakından takip ettiğini belirtti.

Van de Poppe, popüler şaka para birimi Shiba Inu’da yakın vadede bunları bekliyor;

“Bu seviyeler arasında. Bazı güzel S/R (destek ve direnç) dönüşleri gösterildi ve bu seviyeler arasında trade yaparsanız bazı büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Shiba Inu şu anda arada kalmış. “

Van de Poppe’nin grafiğine göre SHIB, yükseliş momentumunu yeniden kazanmak için 0,0000062 dolardan direnç alabilir veya olası bir sıçrama için 0,000043 dolardan desteği yeniden test edebilir.

THORChain, Zilliqa, Reserve Rights Token ve Dent

Van de Poppe‘un takibinde ikinci sırada merkezi olmayan değişim protokolü THORChain yer alıyor. Kripto strateji uzmanı, THORChain için Bitcoin’e (RUNE/BTC) karşı iki olası kuruluma bakıyor.

“Agresif yaklaşım, şu anda desteğe ulaşacağımız en üstteki yaklaşım.”

Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, RUNE/BTC ya 0.0002 BTC’de (13.51 dolar) bir sıçrama gerçekleştirebilir ya da yerel bir dip oluşturmak için 0.00015 BTC’ye (10.13 dolar) düşmeye devam edebilir.

Yüksek verimli blok zinciri Zilliqa ünlü analistin listesindeki bir diğer kripto para birimi oldu. Van de Poppe, Zilliqa’nın ani direncini kırmadan ve 0,00000257 BTC’nin (0,17 dolar) üzerindeki hedefine ulaşmadan önce Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı konsolide olmaya devam etmesini beklediğini söyledi.

“Şu anda fiyat hareketinin direnç gösterdiğini görebiliyoruz Bu kırılır ve ters dönerse, devam ediyor olabiliriz. ”

Analistin radarındaki bir sonraki kripto para, Rezerv Token olarak bilinen varlığa dayalı sabit paranın istikrarını kolaylaştıran Reserve Rights Token oldu.

Van de Poppe, Reserve Rights Token‘ın 0,00000112 BTC (0,07 dolar) hedefine doğru Bitcoin (RSR/BTC) karşısında %72’nin üzerinde kazanç elde ettiğini gördüğünü söyledi.

“Devamını göreceğiz gibi görünüyor.”

Van de Poppe son olarak önemli bir direnç alanını ortadan kaldırmaya hazır olduğunu söylediği Dent (DENT) hakkındaki tahminlerini paylaştı.

“Direnç bölgesinde birden fazla test yapıldığından grafik devam etmeye hazır görünüyor. 0,008 dolar kırılırsa, %40’lık bir artış daha olmasını bekliyorum.”

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar