X


Yüzde 4000 Arttı! Ünlü Analist Birkaç Gün Önce Duyurmuştu!

Ünlü analist hedeflerini şimdilik bekletelim. Bugün rekor hedef dakikalar içinde görüldü, fiyat %3800'den fazla arttı
20:40
6 Ekim 2021

Birçok analist son birkaç gündür yeni bir projeyi duyuruyor ve fiyatının 10 kat artma potansiyelinden bahsediyorlardı. Bu sefer analistlerin tahmini doğru çıktı günlerdir sosyal medyada haberleri dolaşan Bloktopia (BLOK) bugün KuCoin borsasında listelendikten sonra %3800’den fazla fiyatlama yaptı. ICO fiyatından alım yapan kullanıcıların parası saatler için 20 kattan fazla değerlendi.

Bloktopia (BLOK)

Metaverse projeleri güncel trend ve oldukça fazla ilgi görüyorlar. Bloktopia ise bu alanda isminden oldukça fazla söz ettirdi. 0.000250 dolardan ön satışa çıkan BLOK 0,01 doları gördü. Borsa listeleme fiyatından bile alım yapanlar en az %2000 kazanç yakaladı. KuCoin borsasındaki hacmi 14 milyon doları geçen token zirve noktadan geri çekilmeye devam ediyor.

Bloktopia (BLOK) hali hazırda 0,003 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Bu rakam bile ICO fiyatının %1000 üzerinde bulunuyor. Toplam arzı 200 milyar adet ve bunun sadece %1’i ön satışla piyasaya sürüldü. Yani mevcut fiyat toplam arz ile karşılaştırıldığında pahalı olabilir. Bu yüzden mevcut fiyatından alım yapacak yatırımcıların ekstra dikkatli olması ve etraflıca değerlendirme yapması gerekiyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bloktopia (BLOK) Nedir?

Polygon ağında oluşturulan proje merkezi olmayan metaverse olarak kendini tanımlıyor. Polygon projeyi destekliyor. Stratejistler 2025 yılına kadar küresel metaverse pazarının 250 milyar doları aşacağını düşünüyor. VR ve NFT Bloktopia (BLOK) projesinde birleşiyor. Yaklaşık 3 gün önce Bloktopia Nedir diyenler için fırsatı duyurmuştuk.

Proje tam olarak ne yapıyor? Kocaman 21 katlı bir gökdelen düşünün, Bloktopia (BLOK)’nın 21 katlı bir gökdeleni bulunuyor. Bu rakam rastgele seçilmiş değil, toplam Bitcoin (BTC) arzını temsil ediyor. Her katta kripto para ekosisteminde etkili şirketlerin dükkanları bulunuyor. Yani bu dev gökdelen aynı zamanda bir iş merkezi gibi düşünülebilir. Dilerseniz dev bir alışveriş merkezi de diyebilirsiniz. Burada dükkanlar, insanlar ve çok daha fazlası bulunuyor. Her bir kat bir seviyeyi (level) temsil ediyor. Buradaki dükkanlar satın alınılabiliyor veya kiralanıyor. Aynı zamanda gökdelendeki birçok şey NFT olarak saklanabiliyor. Tamamen sanal ve devasa bir gökdelen, metaverse hayranları için lightpaper’ını okumak bile ayrı bir zevk diyebiliriz.

Ancak mevcut fiyatı toplam arzına göre çok pahalı görünüyor. Bununla birlikte metaverse çok yeni bir alan ve Bloktopia (BLOK) hızla yeni rakiplerine kavuşacak. Bu durum da projeye olan mevcut ilginin zayıflaması ihtimalini akıllara getiriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar