Yüz Kat Değerlenebilecek 4 NFT ve Metaverse Token! Yeni Trend Fiyatlarını Uçuracak!

Metaverse ve NFT en güncel trend olarak yerini koruyor. Peki bu alanda potansiyeli olan projeler var mı? Ünlü analist 4 tanesini takipçileriyle paylaştı.
21:15
3 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler kripto para kanalı Altcoin Buzz önümüzdeki dönemde %10000 değerlenebilecek 4 projeyi duyurdu. GameFi ve NFT sektöründe olan bu altcoinler ünlü analiste göre hızla değerini katlayabilir. Pek bu projeler tam olarak ne yapıyor ve fiyat hedefleri neden bu kadar yüksek?

Space Misfits

Enjin blockchain teknolojisi ile inşa edilmiş ve oyunculara oynarken kazanma imkanı veren Space Misfits çok oyunculu 3D bir uygulamadır. Uzayda geçen hikayesiyle aksiyon oyunu sevenlerin ilgisini çekecek proje tamamen blockchain altyapısında hizmet veriyor.

Oyuncular yeni dünyaları keşfediyor, kıt kaynaklar için rekabete giriyor ve uzayda filolarını oluşturuyor. Oyun içi olarak BITS‘leri ve NFT’leri kazanabiliyorsunuz.

Altcoin Buzz projeyle alakalı şunları söylüyor;

“Ufuktaki en umut verici blockchain oyunlarından biri. Oyunla ilgili pazarlama ve bilgi eksikliği var, ancak bunun nedeni oyunun kendisine ne kadar çaba harcadıklarından kaynaklanıyor gibi görünüyor”.

Henüz test aşamasında olan Space Misfits önümüzdeki aylarda bazı yenilikleri duyuracak.

NFTrade (NFTD)

Dünyanın ilk çapraz zincir ve blok zincirinden bağımsız NFT platformudur. Şu an itibariyle NFTrade, Rarible’dan sonra 7. en büyük NFT pazarıdır. NFTrade ayrıca Avalanche blockchain’inde en aktif olarak kullanılan 4. dApp’tir.

Yakın zamanda erken dönem NFT projelerine erişim imkanı sağlamak için NFTLaunchpad de başlatılacak. Altcoin Buzz tarafından duyurulduktan sonra %50’nin üzerinde artan fiyat bugün 0,78 doları gördü. Yazı hazırlandığı sırada 0,57 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Toplam arzı 2 milyon olan token Gate, UniSwap ve PancakeSwap gibi yerlerden alınabiliyor.

Bloktopia (BLOK)

Polygon Network’ün üzerine inşa edilmiş tokenize ve merkezi olmayan bir metaverse’dir. Kendisini 21 milyon Bitcoin’i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir Gökdelen olarak tanımlıyor. Bloktopia (BLOK) 21 katlı bir alışveriş merkezi gibi düşünülebilir. Her katta farklı projeleri, borsaları ve kripto markalarını buluyorsunuz.

Kripto bilgilerine ve çeşitliği içeriğe her kattaki bu mağazalardan ulaşabiliyorsunuz. Projenin yerel tokenı BLOK’tur. Bununla gayrimenkul satın alır veya kiralarsınız. Bloktopia IDO’sunu Seedify, RedKit, Oxfull ve TrustPad‘de başlatıyor. Ön satış etkinliği ise 5-6 Ekim tarihlerinde 0,0025 dolardan yapılacak.

Dreams Guest (DREAMS)

Blockchain tabanlı merkezi olmayan RPG ve PVE oyunudur. Oyun oynayarak birtakım ödüller kazanabilirsiniz. Yerel tokeni olan DREAMS sayesinde oyun içinde eşya oluşturabilir, turnuvalara katılır ve yükseltmeler elde edersiniz.

Önümüzdeki yıl Dreams Guest (DREAMS) testnet ve beta sürümünü erişeme açacak proje aynı yıl hizmet vermeye başlayacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar