X


Yüzde 1000 Artacak 3 Metaverse Altcoini! Kripto Analisti Büyük Ralli Bekliyor!

En yeni ve gelecek vaat eden metaverse projeleri!
15:00
14 Kasım 2021

Popüler kripto analisti Jay Freed, radarı altında olan 3 metaverse altcoinini takipçileriyle paylaştı. Bu kripto paraların ana akım haline geleceğini ve ilerleyen süreçte çok büyük kazanç fırsatları sunacağını söyleyen analist, projelere güveniyor. Peki büyük ralli beklediği bu 3 metaverse altcoini hangileri?

Bloktopia (BLOK)

Bu altcoini Coin-Türk olarak ICO tarihinden günler önce paylaşmış detaylarına değinmiştik. ICO fiyatından yani 0,00025 dolardan alım yapanlar şu an ufak çaplı zenginliklerinin keyfini çıkarıyor. Jay Freed listenin başına Bloktopia (BLOK)’yı aldı. Toplam 21 seviyeden oluşan ve Bitcoin’in toplam arzını temsil eden BLOK geleceğe hazırlanıyor.

“İlk kez, kullanıcılar kripto bilgilerine ve sürükleyici içeriğe tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlası yoluyla gelir elde edebilecek”.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ünlü analist Bloktopia‘nın dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu kullanarak çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacağını da belirtiyor. Son zamanlarda proje, yeni bir ürün olan “BlokPad” lansmanını da yaptı.

Yazı hazırlandığı sırada BLOK 0,086 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Metahero (HERO)

Metahero, oyunlarda, VR’da, sosyal medyada ve çevrimiçi modada kullanılmak üzere ultra gerçekçi 3B avatarlar ve sanal öğeler üreten 3B tarama ve modelleme teknolojisini pazara getiriyor. Teknoloji aynı zamanda gerçek dünyadaki sanat eserlerinden ve koleksiyonlardan NFT’lerin oluşturulmasına da izin veriyor.

Metahero, 3D tarama ve modelleme için Wolf Studio ile iş birliği yaptı. Bu, kullanıcıların avatarlar oluşturmasına olanak tanır. Bu avatarlar “oyun, sosyalleşme, moda ve NFT’ler oluşturmak adına sanat eserlerini tarama“ gibi pek çok amaçla kullanılabilir.

Her bir HERO yazı hazırladığı sırada 0,119 dolardan alıcı buluyor. Piyasa değeri şimdiden yarım milyar dolara ulaştı.

StarLink (STARL)

Son sırada merkezi olmayan bir proje bulunuyor. Jay Freed’e göre proje tamamen topluluk tarafından yönetiliyor.

“Bir uzay istasyonu inşa ediyorlar. STARL tokenler Starl İstasyonunda sanal arazi satın almak için kullanılıyor. Uzay istasyonu gerçekten çok büyük ve StarLink iddialı bir metaverse projesidir”.

Analist, Bloktopia’ya benzer şekilde sanal reklam panoları ve yaşam alanlarına benzer “Uydu” ve “Uzay Modülü” parçalarının satılacağını söylüyor. Kullanıcılar sanal bir dünyada uzayı deneyimleyecek ve kendilerine ait modüllerde bir dizi etkileşim imkanına sahip olacak.

Toplam arzı 10 Trilyon olan STARL, yazı hazırlandığı sırada 0.00005648 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar