Reklam

Ünlü Analist’ten Heyecanlandıran Tahmin! SHIB Yeni ATH İçin Hazır, Ripple’da Ralli Bekliyor

Ünlü analist Shiba Inu ve Ripple'da yeni bir ralli bekliyor.
14:00
14 Kasım 2021
Ünlü Analist'ten Heyecanlandıran Tahmin! SHIB Yeni ATH İçin Hazır, Ripple'da Ralli Bekliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve trader, popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun (SHIB) tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır göründüğünü ve XRP için destansı bir ralli öngördüğünü söylüyor.

Ünlü Analist Shiba Inu’da Artış Bekliyor

Yeni bir strateji oturumunda tahminlerini paylaşan analist Scott Melker, 110.000 YouTube abonesine, Shiba Inu‘nun, son birkaç haftadır düşüş eğiliminde tutan çapraz bir direnci aldıktan sonra yükselişe geçeceğini söyledi.

“Bunu grafikte patlak verdiği için aldım ve tekrar zirvelere dönebileceğini düşünüyorum… Bu şeyin bir ton hacmi var. Bu dört saatlik mumun birkaç günün en büyüğü olduğunu ve patladığını görüyoruz. Bunu sevdim. Hedefim burada (0.00089 dolar).”

Popüler şaka para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %1.59 artışla 0.00005263 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Ripple Ralli Hazırlığında

Kripto stratejisti ayrıca, çapraz direncini ortadan kaldırdığını ve destek olarak yeniden test ettiğini söylediği açık kaynaklı dijital para birimi XRP‘yi de yakından takip ettiğini ve popüler altcoin‘in yakın vadede yeni bir ralli başlatmasını beklediğini belirtti.

“Sadece XRPeed.”

Melker’in grafiğine göre, XRP 1,96 dolara yükselmeye hazırlanıyor ve bu şu anki 1,19 dolar değerinden %64’ün üzerinde potansiyel kazançlar işaret ediyor.

Popüler altcoin Ripple (XRP), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 0.63’lük bir düşüşle 1.18 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Ayrıca piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan kripto para birimi Bitcoin’e gelince, Melker, bir varlığın momentumunu izleyen göreceli güç göstergesi (RSI) zayıflık belirtileri gösterdiği için önde gelen kripto para biriminin düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Burası biraz toppy gibi görünüyor. Doğru düşüş eğilimimiz var. Günlük [grafik] üzerinde düşüş eğilimi. Bu genellikle, özellikle aşırı alımdan çıktığında ortaya çıkar.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Shiba
    9 ay önce

    10 kuruş ne zaman olur

    16