X


Yunanistan için Blockchain Çözümleri ve Hackcoin

15:46
15 Mayıs 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin ve kripto para dünyasında al sat veya madencilik gibi günlük değişim gösteren aktiviteler önemli olduğu gibi, uzun vadede ekosisteme fayda sağlayacak konferans, seminer ve toplantı gibi etkinliklerin de bir o kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle CoinTürk olarak bu tip etkinliklere elimizden geldiğince destek vermeye ve medya sponsoru olmaya devam edeceğiz.

Şimdiye kadar büyük ilgi görmüş sanal fuar ve toplantılar düzenleyen Eyal Abramovitch, iki yeni sanal zirve ile kripto para kullanıcılarını yeniden girişimlerle ve yöneticilerle buluşturuyor. 20 Mayıs 2015 tarihinde internet üzerinden düzenlenecek olan Hackcoin London Live ve Blockchain Solution For Greece toplantılarında farklı bakış açıları ve kripto paraların geleceği hakkında görüşler tartışılacak.

Organizasyon için gerçeğe yakın bir şekilde konferans salonları ve fuar alanları tasarlanmış. Sanal fuarlarda koltuğunuzdan kalkmadan tüm stantları gezerek fikir alışverişinde bulunabilir ve bilgisayarınız başında toplantılara katılım sağlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve katılım için: Hackcoin London Live – Blockchain Solution For Greece

 

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar