X


XRP Yatırımcıları Ünlü Analiste Tepkili!

Ripple'ı sert bir şekilde eleştiren Tone Vays'a topluluktan cevap geldi.
20:00
29 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para sektöründe en çok tanınan analistlerden birisi olan Tone Vays, bundan birkaç gün önce Ripple‘ın yasa dışı işler için XRP kullandığını iddia etmişti.

Ripple ve Tone Vays Kavgası

Block TV’ye röportaj veren Vays, normalde insanların tutuklanmasından hoşlanmadığını ancak Ripple‘ın üst düzey yönetiminin tutuklanması durumunda bundan mutluluk duyacağını vurguladı. XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu ve şirketin bunu aynı menkul kıymet gibi kullandığını açıklayan Vays, “Ripple token’i hakkında her şey berbat” yorumu ile de daha fazla tepki çekti.

XRP yatırımcılarının artan tepkileri Tone Vays’a geri adım attırmasa da, önemli kripto para geliştiricilerinden olan Matt Hamilton’un da Vays’a tepki göstermesine neden oldu.

Hamilton cevap niteliğinde yaptığı röportajda, Ripple’ın yasa dışı işlere bulaşmadığını ve bunların “uydurma” olduğun açıkladı. Ripple yönetiminden resmi bir yanıt gelmese de, olaylar kısa sürede yatışmayacak gibi gözüküyor.

Vays buna ek olarak geçtiğimiz günlerde yaptığı Bitcoin tahmini ile de gündeme gelmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar