X


XRP Tabanlı Borsanın XRP, BTC ve ETH Yatırma İşlemleri Başladı

SBI Holdings'in borsası kripto para yatırma işlemlerine başladı.
16:00
22 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

SBI Holdings’in kripto para borsası VCTRADE yaptığı duyuruda XRP, BTC ve ETH yatırma işlemlerinin başladığını açıkladı. Duyuru Twitter ve VCTRADE internet sitesi aracılığıyla yapıldı.

Japonca’dan çevrilen duyurunun içeriği şöyle:

VCTRADE 21 Aralık’ta kripto para hizmeti vermeye başlıyor. Bu amaca yönelik olarak BTC, ETH ve XRP yatırma işlemleri şirketin kullanıcılara sağladığı cüzdanlara yapılabilecek.

Borsa ileri bir zamanda BCH para yatırma işlemlerinin de açılacağını duyurdu. BCH’nin ardından daha çok kripto paranın da platforma ekleneceği açıklandı. VCTRADE’in eklenecek kripto paralar hakkında duyuruları yapacağı belirtildi.

VCTRADE bankacılık işleriyle tanınan SBI Holdings’in kripto para platformu olarak biliniyor. Mayıs ayında SBI Holding CEO’su Yoshitaka Kitao devrim yaratacak bir borsa kurmak istediklerini ifade etmişti. En iyi olmak istediklerini söyleyen Kitao şöyle konuştu:

Bizim yaptığımız işin en iyi noktaya geleceğinden şüphem yok. Çok büyük sayıda kullanıcı bir anda yüklenme yapsa bile biz bunu kaldırabilecek bir sistem kuracağız ve önceliğimiz güvenlik olacak.

VCTRADE ilk olarak haziran ayında duyuruldu ve XRP tabanlı olacağı için heyecan yaratmıştı. Başlangıçta borsa ekim ayının sonuna kadar ön kayıt aldı ve ardından üyelikleri herkese açık hale getirildi.

Diğer yandan SBI Holdings Money Tap adını verdiği mobil uygulamasını da piyasaya sürdü. Money Top Ripple’ın xCurrent teknolojisini kullanıyor ve hızlı, etkili bankadan bankaya para gönderimlerinde kullanılıyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar