X


Velas Coin Nasıl Alınır?

DPOS yapısı kullanan Velas Coin nasıl alınır?
20:11
30 Kasım 2020

Velas Coin (VLX), yüksek hacimli işlem odaklı ve yapay zeka destekli bir kripto para projesidir. Yapay zeka destekli DPOS yani Delegated Proof-of-Stake konsensüs mekanizması kullanan VLX, bu sayede merkeziyetsizlikten hiçbir şekilde ödün vermeden ölçeklenebilirlik ve yüksek hacimli işlem desteği sunmakta.

Velas blockchain ağındaki sanal makine (VM), diğer sanal makinelerden farklı olarak AIDPOS yöntemini kullanır. VELASPHERE isimli teknolojiyi kullanan ilk blockchain ağı olarak görülen Velas’ın kripto parası da Velas Coin olarak biliniyor,

Velas (VLX) Nedir?

VLX Coin, toplam piyasa değerine göre en büyük 154. kripto para birimi konumunda. Son 24 saat içerisinde %6 değer kaybeden VLX’in dolaşımdaki arzı ile toplam arzının aynı yani 2.106.296.362 olduğu görülüyor. Piyasa değeri 51 milyon dolar seviyesinde yer alan VLX Coin, ağda işlem yapmak isteyen kullanıcıların yardımına koşuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yüksek hacimli işlem yapmak ve merkeziyetsizlikten taviz vermeden ölçeklenebilirlik elde etmek isteyenler VLX alarak işlemlerini gerçekleştirebilmekte. Velas Coin’i öne çıkaran en büyük özellik ise bütün içeriklere izne tabi olmadan ve sansüre dayanıklı bir şekilde erişim sunulması. Kullanıcılar dağıtık depolama sistemi ile normalde sansüre maruz kalabilecek dosyaları hiçbir engel olmadan paylaşabiliyor.

Buna ek olarak içerik üreticileri ve içerikler de direkt olarak VLX Coin ile ödüllendirilebiliyor.

VLX Coin Nereden Alınır?

VLX Coin almak için Bittrex kripto para borsasını kullanmak hem likidite hem de güvenlik açısından oldukça makul olacaktır. Peki Bittrex üzerinden VLX Coin nasıl alınır?

VLX Coin tam olarak nasıl ve nereden alınır? VLX Coin dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan  Bittrex üzerinden alınabilir.

  • VLX satın almak için ilk olarak borsaya BTC göndermek gerekiyor.
  • Bittrex üzerinde desteklenen tek işlem çifti BTC gönderdikten sonra “markets” sekmesine tıklayıp VLX /BTC işlem çifti seçilir.
  • Açılan kısımda sağ taraftan alınmak istenene miktarda VLX’i, BTC fiyatı bazında girin.
  • İstediğiniz miktarı girdikten sonra işleme onay vererek VLX alma işlemini güvenle tamamlayın.

Böylelikle VLX alma işlemi tamamlanmış olacaktır. Bittrex kripto para borsasının sağladığı likidite ve güvenliğin yanı sıra bu kolay arayüz de VLX alım satımını hızlandıracaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar