X


Vai Coin Nasıl Alınır?

Vai Coin Nasıl Alınır?
18:40
19 Temmuz 2021

Vai Coin, Venus protokolünün doğrudan Binance Smart Chain üzerinde çalışan yerel merkezsiz stabil kripto parasıdır.

Vai (VAI) Nedir?

Venus, merkezsiz bir dizi sabit para ve kripto varlık tarafından desteklenen Binance Smart Chain üzerinde çalışan dünyanın ilk merkezsiz stabil parası olan VAI’yi sağlar. Venus protokolü, BSC üzerindeki ana ağını resmen başlattı. Kullanıcılar, VAI adı verilen ilk sentetik sabit parayı üretmeyi sağlayan yüksek hızlı ve düşük ücreti bir para piyasasına erişebilir.

Venus protokolü likidite tedarikçileri, ödünç alanlar ve sabit kripto para madencileri tarafından çıkarılabilen yerel kripto para birimi XVS tarafından yönetilmektedir. Venus protokolü, kullanıcıları likidite madenciliği teşviklerine katılmak için Swipe (SXP), Binance Coin (BNB), USDT, USDC, BUSD ve VENUS (XVS) tedarik edebilir, ödünç alabilir ve bu varlıkları VAI üretmek için kullanabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Protokol, merkezsiz finans ekosistmeine kullanımı kolay bir kripto varlık ödünç verme ve ödünç alma çözümü sunar. Merkezi bir otorite tarafından yönetilmediğinden Venus kullanıcıları keyfi kısıtlamalara tabi değildir. Krediler Venus kullanıcılarının katkıda bulunduğu bir havuzdan sağlanır. Ayrıca Venus protokolü, doğru fiyatlandırma verileri sağlayan fiyat beslemesi kahinlerinden yararlanır.

VAI Coin Nereden Alınır?

VAI Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Vai Coin; Binance platformunda BTC/VAI ve BUSD/VAI paritelerinde işlem görüyor.

Satın alma işlemi için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen iki pariteden de VAI Coin işlemi yapabilirsiniz. BUSD/VAI işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. BUSD/VAI arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir ve daha sonrasında alım işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar