X


Uzmanlar Lider Altcoin Ethereum’da (ETH) Parabolik Hareket Öngörüsünde Bulundu

Popüler kripto para analisti Galaxy, en büyük altcoin için parabolik bir artış beklediğini dile getirdi.
17:44
3 Aralık 2021

Twitter’da Galaxy adıyla bilinen kripto analisti, Ethereum‘un Bitcoin’e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını kaydetti. Bununla birlikte ETH/BTC‘nin üç yılın en yüksek seviyelerine yakın olduğu gözler önüne serildi.

ETH/BTC

Popüler kripto para analisti Galaxy, en büyük altcoin için parabolik bir artış beklediğini dile getirdi. Twitter üzerinden görüşlerini bildiren Galaxy, ETH/BTC‘nin dikey bir hareketle önceki hamlesine göre daha güçlü bir performansın akabinde zirveye ulaşacağına inanıyor. Deneyimli analist, beklentilerini şu şekilde ifade etti: “Yıllardır büyük resme baktığımda ETH/BTC’yi beklemiş ve sizlere grafiklerini göstermiştim. Nihayet istediğimiz yerdeyiz. ETH parabolik bir mode girmek üzere. Bekleyin ve işlerin ne kadar çılgına döneceğine tanık olun.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ETH/BTC bu hafta 0.085’e kadar ulaştı ve bu yıl mayıs ayındaki kısa bir yükselişin ardından yüksek seviyesine tırmandı. Bunun ötesinde yalnızca 2018 yılında parite bazı borsalarda 0.15’e kadar çıkarak önemli ölçüde tavan görmüştü.

Ethereum Fiyatında Son Durum ve Beklentiler

ABD doları bazında ise resim benzer şekilde umut verici ve Ethereum yükseliş eğilimini koruyor. En büyük altcoin, 23 gün önce 4.859 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ETH konusunda analistlerin görüşleri belirgin bir boğa yönünde şekilleniyor. Popüler yatırımcı Pentoshi, ETH hakkında şunları aktardı: “Mevcut eğilim devam ederse yapıya dayalı güçlü koşu geliyor.”

Ethereum fiyatı, bu yazının kaleme alındığı sırada 4.500 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Ağın kabuk değişimi, DeFi’nin lokomotifini daha yükseklere taşımak adına dizayn ediliyor. Ethereum, kurumsal ilgi ve yakım mekanizması 5.000 dolarlık bayrağı almak için mücadele veriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar