X


Uquid Coin Nasıl Alınır?

Uquid coin nedir ve nasıl alınır?
19:29
6 Aralık 2020

Uquid Coin (UQC), Ethereum ağı tabanlı ve DeFi odaklı bir kripto para birimidir. ERC-20 tokeni olan UQC Coin, aslında UQUID ekosistemini geliştirmek için piyasaya sürüldü ve bu amaçla kullanılıyor. UQC Coin sahiplerinin tokenleri ellerinde tutarak birden fazla avantaja sahip olduğu biliniyor.

 Uquid Coin (UQC) Nedir?

Uquid, DeFi sektörü ve e-ticaret alanı arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. Bu köprünün temelinde ise Defito isimli yeni bir ekosistem yer almakta. Defito ekosisteminde kullanılan kripto para birimi ise tahmin edilebileceği gibi Uquid Coin. Kullanıcılar hem yaptıkları işlemler için Uquid Coin kullanıyor hem de yield farming ile Uquid Coin kazanıyor.

Uquid Coin toplam piyasa değerine göre en büyük 167. kripto para birimi konumunda. Son 24 saat içerisinde 7 milyon dolarlık ticari hacme ulaşan UQC, 40.000.000 toplam arza sahip olsa da dolaşımda sadece 10.000.000 UQC bulunuyor. Kullanıcılar dolaşımdaki UQC Coinleri kullanarak Uquid ekosisteminin dijital mağazasından farklı ürünler alabiliyorlar. Bu ürünler arasında video oyunları, hediye kartları, abonelikler ve mobil güncellemeler bulunuyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

UQC Coin, şimdiden DeFi sektörünün tanınan kripto para birimlerinden birisi oldu ve sunduğu e-ticaret desteği kesinlikle popülerlik kazandı.

UQC Coin Nereden Alınır?

Uquid Coin (UQC) al sat yapmak için kullanılabilecek en güvenli ve sorunsuz borsalardan birisinin Bittrex olduğu görülüyor. Bittrex kripto para borsası üzerinden UQC Coin alıp satmak için ise öncelikle bu platforma Bitcoin göndermek gerekiyor. Bittrex şu an için sadece BTC işlem çifti ile UQC Coin alım satım imkanı sunmakta.

Bittrex kripto para borsası  üzerinden UQC Coin almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Borsada hesap açıp KYC işlemlerini tamamlayın.
  • KYC işlemlerini tamamlayıp onay aldıktan sonra Bitcoin cüzdan adresinize istediğiniz miktarda BTC gönderin.
  • Gönderilen BTC’ler bakiyenize eklendikten sonra Bittrex’in BTC/UQC işlem çifti sayfasını açın.
  • Açılan bölümün sağ üst kısmında alım yapmak istediğiniz UQC miktarını ve karşılık olarak gelecek BTC fiyatını girin. İşlemden emin olduktan sonra işlem ücretini de onaylayıp işlemi devam ettirin.
  • Böylelikle siz de en güvenli borsalardan birisi üzerinden UQC alımı yapmış olacaksınız.

UQC BTC

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar