reklamı kapat

Ünlü UFC Dövüşçüsünden Bitcoin Tanıtımı!

Ben Askren Bitcoin almaya devam ettiğini duyurdu.
22:00
8 Ekim 2019

Profesyonel UFC dövüşçüsü ve önde gelen Bitcoin (BTC) boğası Ben Askren, yine Twitter üzerinden takipçilerine lider kripto para birimi ile ilgili bir açıklama yaptı. Askren 8 Ekim tarihinde yayınladığı tweet’inde, Twitter üzerindeki ”dahilerin” kendisine kripto paraların bir sahtekarlık olduğunu söylemelerine rağmen, eToro üzerinden daha fazla Bitcoin aldığını vurguladı.

Bitcoin Değil, Kripto Paralar Sahtekarlık!

 Ben Askren aslında Bitcoin’e yönelik tweet attığını iddia etse de, birçok Twitter kullanıcısı bunun alım satım platformu eToro’nun reklamı olabileceğini vurguladı. Buna ek olarak bir kripto para yatırımcısı da ”kripto paraların sahtekarlık” olduğunu, Bitcoin’in ise onlardan farklı olup bu kategoriye dahil edilmediğini söyleyerek açıklamayı düzeltti.

Aslında bu hafta Bitcoin için oldukça önemli bir olayın sonucunun belirleneceği bir tarihe denk geliyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Bitwise Asset Management tarafından yapılan Bitcoin ETF başvurusunu 13 Ekim tarihine kadar yanıtlamak zorunda ve bu sefer ya ret, ya da kabul cevabı vermeli. Bitwise Asset Management yöneticisi Matt Hougan konu hakkında yaptığı açıklamada sektörün artık değiştiğini ve buna hazır olduklarını ifade etti. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun