X


Ünlü Analist, Yatırım Stratejisini ve Yükseliş Beklediği 5 Altcoin’i Açıkladı

Ünlü analist Scott Melker, yatırım stratejisini açıkladı.
16:16
17 Mayıs 2021

Kripto para piyasasının düşüş evresinde olduğu bu günlerde, yatırımcıların gözü kulağı ünlü analist yorumlarında ve tahminlerinde gibi gözüküyor. Ünlü analist Scott Melker, medyaya yansıyan son röportajında yatırım stratejilerinden bahsetti. Yatırım stratejilerinin yanı sıra Bitcoin ve Ethereum hakkında fiyat tahminini açıklayan fenomen analist, yükseliş beklediği kripto paraları takipçileriyle paylaştı.

Popüler İsim Yatırım Stratejisini Açıkladı

“The Wolf of All Streets” adıyla tanınan ünlü analist Scott Melker; yatırım stratejilerini, fiyat tahminlerini ve yükseliş beklediği kripto paraları açıkladı. Melker, röportajına şu cümle ile bir giriş yaptı: “Eğer sonra olursa, aktif olarak alım satım yapan bir yatırımcıyım.”

Ünlü analist yatırım stratejisinden bahsederken yatırım varlıklarının %70’ini uzun vadede, %15’ini nakit ve %15’ini ise aktif alım satım yapmak için kullandığını aktardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

%60 ila %70’lik payda lider kripto para birimi Bitcoin ile birlikte en popüler ikinci kripto para Ethereum’a yer verdiğini açıklayan popüler analist, kısa vadeli bir hodling ile uzun vadeli hodling arasında büyük fark olduğunu belirtti. Ünlü analist, %15’lik aktif alım satım yaptığı payda ise kripto paraları kısa vadeli bir çerçevede değerlendirdiğini açıkladı. Melker, geri kalan %15’lik payı ise stabil kripto paralarda tuttuğunu kaydetti.

Ünlü Analist, Beklentilerinden Bahsetti

Popüler analist, lider kripto para Bitcoin ve en büyük altcoin Ethereum hakkında fiyat tahminlerinde bulundu: “Bu döngüde Ethereum kolayca 10.000 dolara ulaşabilir. Ethereum’un potansiyelinin daha yüksek seviyelerde olduğuna inanıyorum. Bitcoin’in 235.000 doları görebileceğini düşünüyorum.”

Ünlü analist yükseliş beklediği kripto paraları da açıkladı. Melkere göre; Chainlink (LINK), Polkadot (DOT), Elrond (EGLD), Utrust (UTK) ve Polkastarter (POLS) önümüzdeki dönemde takip edilmesi gereken kripto paraların başında yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar