X

Ünlü Analist Tahminlerini Paylaştı: Bitcoin’deki Artış Bu 3 Altcoin’i Aya Çıkartacak

Ünlü analist bu 3 altcoin'in fiyatında büyük artış bekliyor.
10:40
22 Ekim 2021
Ünlü Analist Tahminlerini Paylaştı: Bitcoin'deki Artış Bu 3 Altcoin'i Aya Çıkartacak

Popüler bir kripto analisti ve trader, lider kripto para birimi Bitcoin‘deki fiyat artışının ardından üç büyük altcoin için bazı büyük fiyat tahminlerinin haritasını çıkarttı.

Ethereum İçin Tarih Verdi

Inmortal takma adı ile tanınan ünlü analist, yeni tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Inmortal,  Twitter’daki 95.000 takipçisine, kripto para piyasasının genel olarak yükselişini sürdürebilmesi için Bitcoin’in (BTC) şimdi 61.000 doların üzerinde kalması gerektiğini söyledi.

Ünlü analiste göre Bitcoin 61.000 doların üzerinde tutunmaya devam ederse, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum‘un (ETH) içeriğin kaleme alındığı sırada yaklaşık 4.110 dolarlık fiyatından Kasım ortasına kadar 6.300 dolara çıkacağını tahmin ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Piyasa değeri bakımından ikinci sırada yer alan Ethereum (ETH), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %1’lik bir düşüşle 4.146 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Cosmos (ATOM) ve FTX Token (FTT)

Analistin radarındaki bir sonraki kripto para birimi ise, blockchain birlikte çalışabilirlik platformu Cosmos‘un yerel varlığı ATOM yer alıyor.

Inmortal, ATOM‘un “birikmeye değer” olduğuna ve bir konsolidasyon anında göründüğünü söylüyor.

Kripto varlığının, Bitcoin‘e karşı yaklaşık 0.00063 BTC’deki [39.92 dolar] direncin destek için değişeceğini ve 0.00094 BTC’ye [59.56 dolar] bir ralliyi tetikleyeceğini düşündüğü için gelecek ayın başına kadar yatay bir eğilim göstereceğini tahmin ediyor.

Popüler altcoin ATOM yazının hazırlandığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.07’lik bir düşüşle 35 dolar bandında hareket ediyor.

Inmortal ayrıca, kripto borsası FTX‘in hizmet token’i olan FTX Token‘ın (FTT) fiyatında da önemli bir artış bekliyor. Öyle ki ünlü analist, FTT için birikim süresinin zaten bittiğini belirtiyor.

Ünlü analist, FTT‘nin muhtemelen mevcut seviyelerden 10 Kasım’a kadar en az 100 dolara kadar yükselebileceğini ön görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar